Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło

Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło Źródło: Fot. YouTube / Andrzej Duda

Agata Duda to jedna z tych kobiet, której poczynania śledzi cała Polska. Pierwsza dama niechętnie pokazuje się w mediach, co jedynie podsyca ciekawość obywateli. W ostatnim czasie w sieci ukazały się osobliwe zdjęcia, na których widać, jak pierwsza dama tańczy. Widać, że dała się ponieść radosnej chwili.

Agata Duda - jaka właściwie jest pierwsza dama? O kobiecie wiadomo stosunkowo niewiele, a w zasadzie tylko tyle, ile zdradził nam jej mąż podczas swojej kampanii wyborczej. Czasem zdarzy się jednak, że żona Andrzeja Dudy uchyli rąbka tej słodkiej tajemnicy. Tak było też w ostatnim przypadku.

Losy dzieci nie są jej obojętne

Żona prezydenta niejednokrotnie pokazała nam wszystkim, że nie są jej obojętne losy dzieci. W zeszłym roku pierwsza dama odwiedziła między innymi dzieci z domowego hospicjum na Śląsku. - Centrum Opieki Dziennej to projekt, którego zadaniem jest zmniejszenie cierpienia i poprawa jakości życia zarówno chorego dziecka, jak i jego rodziny. W placówce, za pomocą kompleksowych i zindywidualizowanych instrumentów aktywnej integracji, dzieci uczestniczą w warsztatach terapii zajęciowej i rehabilitacji. Pacjenci spędzają czas wśród rówieśników, wspólnie się bawią i uczą oraz zdobywają doświadczenia niemożliwe do zapewnienia w warunkach domowych - można było wówczas przeczytać na stronie prezydent.pl DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Agata Duda pokazała jak tańczy

Pierwsza dama bardzo lubi kontakt z dziećmi. W ostatnich dniach po raz kolejny wybrała się na Śląsk, gdzie tym razem spotkała się z dziećmi z Teatru "Naszej Wyobraźni". Pierwsza dama nie tylko porozmawiała z małymi artystami, ale dała się również ponieść emocjom i... zatańczyła razem z nimi! Sądząc po opublikowanych zdjęciach, bawiła się świetnie. - Podczas zajęć rozwijających wyobraźnię oraz koordynację ruchową w przestrzeni scenicznej Małżonka Prezydenta wspólnie z młodymi artystami zrywała samogłoski z drzewa oraz lepiła kulę spełniającą marzenia. Poznała też historie zrealizowanych przedsięwzięć oraz obserwowała próbę do jubileuszowego spektaklu „5-10-15”. Zamysłem instytucji jest praca ze wszystkimi chętnymi dziećmi, dlatego podczas naboru nie obowiązuje selekcja kandydatów - można przeczytać na oficjalnej stronie prezydenta RP. Jak zdradza sama dama, mocno wierzy w to, że w każdym tkwi jakiś talent. Jedyne co trzeba zrobić, to go odkryć. - Głęboko wierzę, że każdy człowiek ma jakiś talent, należy go tylko odkryć - powiedziała prezydentowa. Agata Duda Fot. KPRP/Krzysztof Sitkowski Agata Duda Fot. KPRP/Krzysztof Sitkowski ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Doda UJAWNIŁA rodzinny sekret. Jej przeciwnikom oczy wyjdą z orbit!
  2. Ukochany gwiazdy TVN zmarł NAGLE! Opłakiwała go prawie 2 LATA!
  3. Nazwał Pawłowicz "zwierzęciem". Natychmiastowa reakcja Ziobry
  4. ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż
  5. Wesele powinno być szczęśliwą chwilą. Niestety, te uroczystości zakończyła tragedia
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: na Temat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News