Mają dość Agaty Dudy! Ujawniono prawdę o pierwszej damie

Mają dość Agaty Dudy! Ujawniono prawdę o pierwszej damie

Agata Duda traktuje współpracowników protekcjonalnie? Jeden z tygodników miał rozmawiać z bliskim otoczeniem pierwszej damy i ujawnił prawdę o jej zachowaniu. Tajemnica zza murów pałacu prezydenckiego może mieć niebagatelny wpływ na wizerunek prezydenta.

Agata Duda jest humorzasta i uważa, że jej zdanie jest niepodważalne - taką prawdę miał ujawnić jeden ze współpracowników pierwszej damy. Kobieta, przyzwyczajona do pracy nauczycielki w podobny niesymetryczny sposób ma traktować również swoich bliskich współpracowników. W mediach zdystansowana i milcząca, na co dzień jest nie do zniesienia. Skąd te informacje?

Współpracownicy pierwszej damy mają dość i wyjawiają prawdę. Co Agata Duda ukrywa przed mediami?

- Agata jest apodyktyczna i trudna we współpracy. Jako nauczycielka jest przyzwyczajona, że nikt nie podważa jej zdania. Nikogo nie słucha. Skrzypkowa miała tego dość - powiedziała tygodnikowi "Newsweek" znajomy pary prezydenckiej. Anonimowy informator odniósł się do sytuacji, gdy z dnia na dzień z Dorota Skrzypek zrezygnowała z funkcji wiceszefowej gabinetu pierwszej damy. Powodem decyzji miały być zmienne humory Agaty. Andrzej Duda, w ocenie bliskich jest "wygodny" i "wycofany". Te właśnie cechy miały być powodem odejścia Krzysztofa Łapińskiego. - Łapiński odszedł, bo zrozumiał, że Duda nie jest zdolny do uprawiania realnej polityki. Jak jesteś prezydentem, to nie możesz uprawiać polityki na pół gwizdka. (...) Duda zadowala się błyskotkami władzy - wyjawił współpracownik Andrzeja Dudy w rozmowie z "Newsweekiem". Podobno Andrzej Duda podchodzi do swoich zadań w sposób lekceważący. Osoby pracujące w PiS bądź w Pałacu Prezydenckim przyznają, że bardziej od rządzenia państwem, ten - fascynuje się podróżowaniem i organizacją wystawnym kolacji. Głowa państwa w ocenie znajomych bardzo lubi czas wakacji i organizacji podróży. Dzięki stanowisku, które pełni, może sobie pozwolić na bajkowe życie... za darmo.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jemu się ta prezydentura naprawdę spodobała. Zarabia mniej niż europoseł, ale wszystko ma podane pod nos. Jeden telefon i wszyscy w Juracie czekają. Obsługa zrobi zakupy, ugotuje najbardziej wymyślne potrawy. Andrzejek świat sobie pozwiedza. Może zaprosić do pałacu znajomych z Krakowa i elegancko ich ugościć - powiedział tygodnikowi anonimowy polityk Prawa i Sprawiedliwości. Nie wiadomo jednak, czy pałac zdecyduje się skomentować doniesienia. Jeśli one się potwierdzą, z pewnością wpłynie to na wizerunek prezydenta i słupki poparcia dla niego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda pożałuje swojej decyzji. Tych faktów nie da rady ukryć
  2. Andrzej Duda idzie śladem Putina. Rozważa tragiczną decyzję
  3. Znamy plan Marszu, jest żenujący. Andrzej Duda zakpił z Polaków
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł