Agata Duda traktuje współpracowników protekcjonalnie? Jeden z tygodników miał rozmawiać z bliskim otoczeniem pierwszej damy i ujawnił prawdę o jej zachowaniu. Tajemnica zza murów pałacu prezydenckiego może mieć niebagatelny wpływ na wizerunek prezydenta.

Agata Duda jest humorzasta i uważa, że jej zdanie jest niepodważalne – taką prawdę miał ujawnić jeden ze współpracowników pierwszej damy. Kobieta, przyzwyczajona do pracy nauczycielki w podobny niesymetryczny sposób ma traktować również swoich bliskich współpracowników. W mediach zdystansowana i milcząca, na co dzień jest nie do zniesienia. Skąd te informacje?

Współpracownicy pierwszej damy mają dość i wyjawiają prawdę. Co Agata Duda ukrywa przed mediami?

– Agata jest apodyktyczna i trudna we współpracy. Jako nauczycielka jest przyzwyczajona, że nikt nie podważa jej zdania. Nikogo nie słucha. Skrzypkowa miała tego dość – powiedziała tygodnikowi „Newsweek” znajomy pary prezydenckiej.

Anonimowy informator odniósł się do sytuacji, gdy z dnia na dzień z Dorota Skrzypek zrezygnowała z funkcji wiceszefowej gabinetu pierwszej damy. Powodem decyzji miały być zmienne humory Agaty.

Andrzej Duda, w ocenie bliskich jest „wygodny” i „wycofany”. Te właśnie cechy miały być powodem odejścia Krzysztofa Łapińskiego.

– Łapiński odszedł, bo zrozumiał, że Duda nie jest zdolny do uprawiania realnej polityki. Jak jesteś prezydentem, to nie możesz uprawiać polityki na pół gwizdka. (…) Duda zadowala się błyskotkami władzy – wyjawił współpracownik Andrzeja Dudy w rozmowie z „Newsweekiem”.

Podobno Andrzej Duda podchodzi do swoich zadań w sposób lekceważący. Osoby pracujące w PiS bądź w Pałacu Prezydenckim przyznają, że bardziej od rządzenia państwem, ten – fascynuje się podróżowaniem i organizacją wystawnym kolacji. Głowa państwa w ocenie znajomych bardzo lubi czas wakacji i organizacji podróży. Dzięki stanowisku, które pełni, może sobie pozwolić na bajkowe życie… za darmo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej wyglądu. Możecie przeżyć szok!

– Jemu się ta prezydentura naprawdę spodobała. Zarabia mniej niż europoseł, ale wszystko ma podane pod nos. Jeden telefon i wszyscy w Juracie czekają. Obsługa zrobi zakupy, ugotuje najbardziej wymyślne potrawy. Andrzejek świat sobie pozwiedza. Może zaprosić do pałacu znajomych z Krakowa i elegancko ich ugościć – powiedział tygodnikowi anonimowy polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Nie wiadomo jednak, czy pałac zdecyduje się skomentować doniesienia. Jeśli one się potwierdzą, z pewnością wpłynie to na wizerunek prezydenta i słupki poparcia dla niego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda pożałuje swojej decyzji. Tych faktów nie da rady ukryć
  2. Andrzej Duda idzie śladem Putina. Rozważa tragiczną decyzję
  3. Znamy plan Marszu, jest żenujący. Andrzej Duda zakpił z Polaków
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Jan Paweł II i tajemnice jego życia. Co skrywał papież Polak

Zobacz również

ŹRÓDŁOwp.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl