Prezydent zdradził gorącą historię! Agata Duda dawniej pozwalała sobie na szaleństwa

Prezydent zdradził gorącą historię! Agata Duda dawniej pozwalała sobie na szaleństwa

Agata Duda i Andrzej Duda budzą w Polakach ogromne emocje od zawsze. Wszyscy chcemy wiedzieć, co łączy naszą parę prezydencką i w jaki sposób żyją oni na co dzień. Prezydent opowiedział gorącą historię, która rzuca nowe światło na ich osobowość. 

Agada Duda sprawia wrażenie kobiety opanowanej, statecznej i rozsądnej. Nie zawsze jednak tak było. Kiedy uczucie pary prezydenckiej dopiero się rodziło - pierwsza dama pozwalała sobie na niewielkie szaleństwa.

Agata Duda i jej związek z prezydentem

Andrzej Duda i Agata Duda poznali się w szkole średniej i szybko znaleźli wspólny język. Agata jest córką poety Juliana Kornhausera, który na początku nie był zachwycony tą relacją. Pierwsza dama zdradziła też, że ze strony prezydenta to była miłość od pierwszego wejrzenia - do niej uczucie przyszło z czasem. – Jej nie przyszło to tak łatwo. Na początku była niedostępna, choć nie unikała spotkań z zabiegającym o jej względy kolegą – mówi biografka pierwszej damy.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  Kiedy już jednak zdecydowała się związać z Andrzejem, ich uczucie weszło na zupełnie inne tory. Teraz stateczna i ostrożna pierwsza dama - była wtedy rządną przygód młodą kobietą. Przygody te przeżywała z radością, razem ze swoim ukochanym. Wtedy na pewno nawet przez myśl im nie przeszło, że zostaną najważniejszymi osobami w państwie.

Szalona podróż młodej pary

Prezydent nie raz wspominał coś, co jemu najbardziej zapadło w pamięć. To gorąca historia niesamowitej podróży Dudów. Oboje postanowili wyruszyć na wycieczkę autostopem po Europie. Nie mieli zbyt wiele pieniędzy, ale byli szczęśliwi i to pewnie dlatego tak doskonale oboje pamiętają tamte momenty. – To była spontaniczna podróż, praktycznie bez pieniędzy. Codziennie jedliśmy chleb z nutellą – wspomina z rozrzewnieniem prezydent. Para prezydencka spoważniała w momencie, kiedy rok po ślubie na świat przyszła ich jedyna córka - Kinga Duda. Z całą pewnością rodzice mają co opowiadać swojej córce.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tanie państwo to bujda. Rząd PiS przyznał rekordowe nagrody
  2. Jarosław Kaczyński uderza w stolicę! „Warszawa osiągnęła dno!”
  3. Pawłowicz straciła kontakt ze światem? Nazwała koleżanki facetami w spódnicach
Następny artykuł