Agata Duda szaleje z zazdrości! Małżeństwo prezydenta zrujnowane

Agata Duda szaleje z zazdrości! Małżeństwo prezydenta zrujnowane Źródło: Fot. Łukasz Szymczuk/KPRP, prezydent.pl

Agata Duda stoi nieodmiennie u boku prezydenta Andrzeja Dudy, wiernie towarzysząc mu w każdej najważniejszej sytuacji. Taki obraz wyłania się z oficjalnych zdjęć i przemówień. A jak jest naprawdę? Od niedawna polska polityka żyje tylko jednym - domniemanym romansem posła Pięty z Izabelą Pek. Czyżby kobieta swoich sił próbowała nie tylko z parlamentarzystą, ale także z głową państwa? Media poinformowały właśnie, że pierwsza dama szaleje z zazdrości, a małżeństwo prezydenta wisi na włosku.

Agata Duda już nie raz miała powody do zazdrości. Swego czasu jedna z kobiet obserwujących na Twitterze głowę państwa zapowiedziała, że jeśli przyjmie on przysięgi od nowych sędziów TK, to wrzuci swoje zdjęcie "bez kiecki". Prezydent żartobliwie odpowiedział, że "obserwuje uważnie" jej konto. Miało się to położyć cieniem na relacjach pary prezydenckiej. Agata Duda była oburzona frywolnymi flirtami męża, co dobitnie przełożyło się na ich stosunki.

Seksafera w PiS sięga aż do prezydenta?

Teraz jednak pojawiają się nowe powody do zazdrości. Afera z posłem Stanisławem Piętą i jego rzekomym romansem dotyka bowiem także... właśnie głowy państwa. Izabela Pek jest modelką, która chętnie udostępnia publicznie swoje zmysłowe i roznegliżowane zdjęcia. W jej mediach społecznościowych dominują jednak zdjęcia z Andrzejem Dudą.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Choroba powróciła. Gwiazda TVN na skraju rozpaczy

To ona przebiła się przez kordon ochrony w maju tego roku, by zrobić sobie z prezydentem "selfie". Ona także aktywnie uczestniczyła w kampanii wyborczej Andrzeja Dudy, jeżdżąc z nim po Polsce tzw. dudabusem. Już wtedy zaczęła wyraźnie upodabniać się do dzisiejszej pierwszej damy, zarówno kolorem włosów, jak i fryzurą. Zdjęć z prezydentem Izabela Pek ma co nie miara. Jej obsesja na jego punkcie jest tak wielka, że "spędza z nim" już kolejnego z rzędu sylwestra. Jak to robi? Obok przygotowanych na wieczór potraw i trunków stawia zdjęcie ukochanego prezydenta.

Agata Duda szaleje z zazdrości o męża

Izabela Pek nieustannie także zaczepia głowę państwa w mediach społecznościowych. Obecnie Andrzej Duda jest tam znacznie mniej aktywny, niż jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Przy okazji jednych walentynek Izabela napisała jednak do Andrzeja Dudy, licząc na to, że jej wdzięk i styl zrobią na nim wrażenie. To wyraźnie nie spodobało się Agacie Dudzie, a w domu zapanowała grobowa atmosfera. - W młodości na pewno był Pan ciachem szkoły i znajdywał kartki podrzucone do plecaka - pisze zalotnie do prezydenta Izabela Pek. Agata Duda nauczyła już prezydenta ostrożności w relacjach z innymi kobietami. Zdawkowo odpowiada on zatem, że "miał już wtedy swoją ukochaną "Walentynkę" Agatkę i w tej materii nic się nie zmieniło od 26 lat". Czy to jednak wystarcza, żeby uspokoić zazdrość pierwszej damy? Jak pokazują najnowsze medialne doniesienia, z pewnością nie. Fakt, że za wszelką cenę usiłująca upodobnić się do niej kobieta nieustannie pojawia się w pobliżu jej męża z pewnością nie działa kojąco. Jak informują media, Agata Duda jest szaleńczo zazdrosna o swojego męża i z pewnością nie odpuści łatwo podejrzanie bliskiej relacji między fanatyczną miłośniczką głowy państwa a Andrzejem Dudą. Ich małżeństwo, jak czytamy, znów ma wisieć na włosku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie
  2. Co za afera! Kochanka Pięty, Izabela P. chciała uwieść Dudę?!
  3. Andrzej Duda: Zrywamy umowy z Francją, Belgią, Holandią i Cyprem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News