Tabloidy oszalały! Wszyscy mówią o tym, co zrobiła Agata Duda na święta
Karol Zaborowski - 25 Grudnia 2018

Tabloidy oszalały! Wszyscy mówią o tym, co zrobiła Agata Duda na święta

Agata Duda na święta wybrała się wraz z mężem na specjalny koncert. Teraz tabloidy mówią tylko o niej. Pierwsza dama ponownie zachwyciła wszystkich.

Agata Duda jako pierwsza dama musi się odpowiednio prezentować. Wszak jest żoną głowy naszego państwa. Dodatkowo bierze udział wraz z mężem w wielu istotnych spotkaniach z przywódcami innych państw. Niestety od bycia pierwszą damą nie ma wolnego, ale Agacie zdaje się to nie przeszkadzać. W swojej roli zdaje się czuć niczym ryba w wodzie, co doskonale widać po jej wczorajszych zdjęciach.

Agata Duda na wigilijnym koncercie

Pierwsza dama znana jest z nienagannego wręcz stylu. Jej kreacje zachwycają internautów niezmiennie od dłuższego już czasu. Nie ma się też co dziwić, ponieważ za jej stroje odpowiadają utalentowani i doceniani projektanci. Agata Duda do współpracy zaprasza tylko tych artystów, których prace przemawiają do niej samej. Co więcej, sama zajmuje się doborem strojów, które następnie zamawia u swoich dostawców. Oczywiście ubrania to jedno, ale pierwsza dama może również pochwalić się sylwetką, której pozazdrościć jej może nawet niejedna nastolatka. Widać doskonale, że żona prezydenta wie doskonale jak zadbać o siebie. Z okazji wigilii para prezydencka wybrała się na koncert "Jaka wigilia, taki cały rok". Tam wspólnie wysłuchali kolęd oraz pastorałek w wykonaniu między innymi Mietka Szcześniaka i Maryli Rodowicz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
Pierwsza dama podczas tej uroczystości postawiła w swojej stylizacji na czerwień. Jak zawsze jej strój był bardzo elegancki, ale przy okazji nie był nudny. Z dominującym kolorem kontrastowały czarne szpilki oraz czarno-perłowe kolczyki, które doskonale dopełniały całości. Nie ma co ukrywać, że Agata Duda wyglądała wspaniale, a najlepiej oddają to komentarze internautów, których pełno jest na wielu portalach. - Super wygląda, bardzo ładna sukienka i figura nawet lepsza niż u Melanii - pisze jedna z internautek. - Ładnie wyglądają, dajcie im spokój przynajmniej w Święta. Wesołych Świąt - czytamy. - Prezydent jak się patrzy! Fajna para - dodaje kolejna internautka.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. prezydent.plZOBACZ TAKŻE:
  1. SZOK! „Kevin sam w domu” to plagiat?
  2. Koszmarny dramat polskich emerytów. Będziecie zdruzgotani
  3. Niesamowite, co zrobił bank ING. Oczy wyjdą Wam z orbit
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News