Wściekli Polacy zlinczowali Agatę Dudę! Pierwsza dama schowa się ze wstydu

Wściekli Polacy zlinczowali Agatę Dudę! Pierwsza dama schowa się ze wstydu

Agata Duda w ostatnim czasie zaskakiwała doskonałymi stylizacjami, o których rozpisywały się liczne portale plotkarskie. Po ostatnim publicznym wystąpieniu pierwszej damy spadła na nią jednak ogromna krytyka. Dziennikarze kolorowych mediów oraz internauci nie mieli dla niej litości. Pewnym jest, że powodem ich frustracji nie jest jedynie strój pierwszej damy. Wściekli Polacy nie zostawili na niej suchej nitki! Czy po takim publicznym linczu żona prezydenta schowa się ze wstydu?

Agata Duda na początku prezydentury swego męża ubierała się w bardzo stonowany, ale elegancki sposób. Z czasem zdecydowała się jednak na zmianę fryzury oraz dodanie stylizacjom większej ilości barw. Często wybierała także ciekawsze kroje, dzięki którym stawała się inspiracją dla wielu wyborczyń, zachwyconych jej metamorfozą.

Agata Duda zaatakowana przez media i wyborców! Zaczęło się od stylizacji pierwszej damy, potem było tylko gorzej

Co ciekawe, strój pierwszej damy, w którym pokazała się w ostatnim czasie na debacie "Zawał serca - czas to życie", nie przypadł do gustu wszystkim komentującym. Agata Duda założyła biało-niebieski, tweedowy komplet, który zdaniem dziennikarzy "niepotrzebnie dodał jej lat" oraz był "zbyt nudny i oczywisty". Do spódnicy oraz żakietu prezydencka żona dobrała granatowe szpilki, które także nie spodobały się dziennikarzom. Jak zapewniali, pierwsza dama często występowała publicznie w dużo ciekawszych, ładniejszych kompletach. Ich zdaniem ostatni wybór Dudy, nazwany nawet na jednym z portali plotkarskich "najgorszą stylizacją partnerki głowy państwa od początku jego kadencji", okazał się więc niemałą wpadką. Podobnego zdania byli także internauci, spośród których większość nie szczędziła pierwszej damie ostrej, niespodziewanej krytyki, a epitety, które pojawiły się pod jej adresem, nie nadają się do przytoczenia. Jak twierdzili komentujący, jedynie bezsensownie się postarzyła oraz sprawiła, ze trudno było dostrzec jej figurę. Agata Duda oczywiście nie odpowiedziała na tę krytykę ze względu na sprawowaną przez siebie publiczną funkcję. Pewnym jest, że powodem publicznego linczu nie jest jedynie strój Agaty Dudy. Już samo nazwanie jej "Pierwszą damą" budzi wściekłość społeczeństwa, które jest zdania, że nie zasłużyła ona na swoje miano. Internauci twierdzą, że Agata Duda jest warta swojego męża i nie jest trudno nie zauważyć wyjątkowej niechęci do niej, jak nie nienawiści. Do linczu na Agatę Dudę dołączyli się.... jej fani. Wyborcy Andrzeja Dudy nie zawiedli i dali popis swej "kultury" w komentarzach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata Duda ostatecznie wybroniona. Fani pierwszej damy wściekli na media za lincz na pierwszej damie

Warto zaznaczyć, że w obronie prezydenckiej żony stanęli ostatecznie jej liczni sympatycy, którym nie spodobała się stanowcza krytyka wobec Agaty Dudy. Zarzucili portalom plotkarskim celowe, świadome i bezpodstawne uderzanie w postać pierwszej damy, chociaż jej stylizacja była ich zdaniem nienaganna i nie odstawała wcale od poprzednich, gustownych strojów. "Chanel nudny? Pogięło was?"; "Co to za specjaliści od mody? Pani Agatka wyglądała wspaniale, zawsze się do czegoś przyczepić musicie"; "Pierwsza dama ma być elegancka. Miała wystąpić w miniówie i z dekoltem??? Trochę powagi, błagam. To nie dyskoteka" - pisali wyraźnie poirytowani zwolennicy pierwszej damy, broniąc jej ostatniego modowego wyboru. Agata Duda Fot. Prezydent.pl KPRP/Grzegorz Jakubowski Agata Duda Fot. Prezydent.pl KPRP/Grzegorz Jakubowski Agata Duda Fot. Prezydent.pl KPRP/Grzegorz Jakubowski  1. Szokujący zwrot ws. komisji Amber Gold! Doprowadzą Tuska na kolejne przesłuchanie?
  2. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  3. Kaczyński jeszcze nigdy tak nie zazdrościł! Wielkie zwycięstwo Tuska
  4. Szczeniak, którego przygarnęli, nie był psem. Wszyscy byli zszokowani
  5. Jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim. Przerażająca przepowiednia o prezesie PiS
Następny artykuł