Stylizacja Agaty Dudy rozłożyła na łopatki Polaków. Nie możemy wstać

Stylizacja Agaty Dudy rozłożyła na łopatki Polaków. Nie możemy wstać Źródło: facebook.com/kancelaria prezydenta rp

Agata Duda znów zadziwiła. Pierwsza dama, która niejednokrotnie szokowała swoimi stylizacjami, tym razem także wspięła się na szczyty elegancji. Kreacja żony Andrzeja Dudy sprawiła, że reporterzy nie mogli oderwać od niej wzroku.

Agata Duda ze swoim mężem, Andrzejem byli honorowymi gośćmi gali z okazji 90-lecia Banku Pekao. Tak poważna uroczystość, w trakcie której nie brakowało najważniejszych nazwisk polskiej finansjery, przyciągnęła wzrok dziennikarzy i fotografów, którzy nie mogli oderwać wzroku od stylizacji, jaką zaprezentowała pierwsza dama, która całkowicie przyćmiła uroczyste obchody.

Agata Duda w rewelacyjnej stylizacji przyciągnęła wzrok dziennikarzy

Obchody jednego z najważniejszych banków w historii Polski - Pekao S.A. były tymi, na których nie mogło zabraknąć najważniejszej osoby w państwie. W swoim przemówieniu Andrzej Duda podkreślał bardzo ważną rolę banku w Polsce i cieszył się, że ten jest znowu w rękach krajowych właścicieli.

- Dzisiaj Bank Polska Kasa Opieki S.A. znowu jest w polskich rękach, dzisiaj to polskie podmioty gospodarcze, polskie władze, skarb państwa decydują o tym, jak będzie ten bank funkcjonował i myślę, że śmiało, jako Prezydent RP, mogę powiedzieć, że ta wola jest jedna: chcemy, żeby bank jak najlepiej się rozwijał, wspierał polskich przedsiębiorców, wspierał również zagranicznych przedsiębiorców, którzy chcą inwestować w Polsce [...] Chcemy, żeby w jak najlepszy sposób opiekował się naszymi pieniędzmi. Chcemy, żeby działał jak najsprawniej, żeby był jak największą firmą, która będzie miała w swojej działalności zasięg światowy – zaznaczył – podkreślał Andrzej Duda.

Pomimo tak pompatycznego przemówienia, to nie prezydent skupił na sobie największą uwagę. Jego żona Agata przyciągnęła wzrok reporterów, dzięki niesamowitej kreacji, którą wybrała na uroczystość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Goście gali banku Pekao oczarowani gustem Dudy

Na tak ważną uroczystość, pierwsza dama postanowiła włożyć czarną sukienkę z bardzo nowoczesnym rozcięciem na dekolcie. Ubiór żony Andrzeja Dudy był jak zawsze przylegający do ciała, dzięki czemu ukochana prezydenta mogła pochwalić się niesamowitą figurą. Wykonany z wielką dbałością, skromny makijaż dodał tylko elegancji już i tak doskonałej stylizacji.

Udział Agaty Dudy w uroczystości sprawił, że dziennikarze i fotoreporterzy zebrani na gali właśnie jej poświęcili największą uwagę. Fani pary prezydenckiej na ich social mediach nie mogą wyjść z podziwu nad gustem pierwszej damy.

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Krzysiek opublikował zdjęcie z byłą żoną. Jest słynnym prezenterem Polsatu

źródło: Pomponik

Następny artykuł