Agata Duda nagle przyciągnęła całą uwagę mediów! Zaskoczyła Polaków stylizacją

Agata Duda nagle przyciągnęła całą uwagę mediów! Zaskoczyła Polaków stylizacją Źródło: YouTube - Sądeczanin TV

Agata Duda towarzyszyła mężowi w trakcie obchodów Dnia Flagi. Pierwsza dama niespodziewanie przyciągnęła jednak całą uwagę mediów w związku z niezwykłą stylizacją, którą postanowiła tego dnia wykorzystać. Jej pomysł jest szeroko komentowany przez internautów.

Agata Duda jest osobą, która cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Nie można się temu dziwić, wszak od niemal czterech lat pełni funkcję pierwszej damy i niejednokrotnie jest przedstawiana w mediach przy okazji różnych wydarzeń i uroczystości. Jest oceniana nie tylko przez swoje czyny, ale również przez swój wygląd, choć póki co media raczej nie miały zastrzeżeń co do jej kreacji. 

Tym razem stylizacja pierwszej damy wyjątkowo skupiła na sobie uwagę fotoreporterów. Kobieta mogła cieszyć się blaskiem fleszy podczas uroczystości, w trakcie której mogła towarzyszyć swojemu mężowi. Przedstawiciele mediów zauważyli, że kobieta dokonała bardzo ciekawego wyboru w kwestii swojej kreacji wybranej specjalnie na tę okazję. Jest on szeroko komentowany w Internecie.

Agata Duda zaskoczyła Polaków stylizacją

Dziś odbywały się obchody Dnia Flagi. Z tej okazji na Placu Zamkowym pojawiły się dziś najważniejsze osoby ze świata polskiej polityki, w tym przedstawiciele rządu, ale również para prezydencka. Nie zabrakło tradycyjnego przemówienia ze strony Andrzeja Dudy, który postanowił zwrócić się do zgromadzonych. Nieoczekiwanie jednak to nie on cieszył się największą uwagą. 

Agata Duda wraz z mężem postanowili wejść w tłum zgromadzonych, by móc porozmawiać z obywatelami. Nie zabrakło kurtuazyjnych komentarzy, choć w tym czasie fotoreporterzy zajęci byli przede wszystkim uwiecznianiem kreacji pierwszej damy, która zainteresowała wszystkich zgromadzonych. W Internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy na jej temat.

Żona prezydenta dobrze przemyślała swoją stylizację na dzisiejszy dzień. Większość mediów rozpisywało się się na temat czerwonego płaszcza kobiety, spod którego wystawała czerwona sukienka. Ważnym elementem była biała, luźno zawiązana apaszka, która stworzyła wraz z resztą kreacji oczywiste nawiązanie do kolorów polskiej flagi.

Agata Duda przemyślała swoją kreację

Pomysł Agaty Dudy zebrał umiarkowanie pozytywne opinie. Przedstawiciele mediów skupiły się na robieniu zdjęć jej kreacji, by przedstawić Polakom oczywiste nawiązanie do kolorów polskiej flagi. Internauci docenili, że kobieta chciała przedstawić swoją patriotyczną postawę w dość subtelny, ale łatwy do odebrania sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzień Flagi obchodzony był dziś w bardzo hucznym stylu. Na Placu Zamkowym zorganizowano wielką uroczystość, na którą zaproszono najważniejsze osoby w państwie. Obejrzeć można było między innymi podniesienie flagi państwowej na Wieży Zegarowej Zamku Królewskiego, po którym zgromadzeni mieli okazję zamienić parę słów z głową państwa i pierwszą damą.

(fot. Prezydent.pl)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  2. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News