Stylistka Agaty Dudy przerwała milczenie. Poród Meghan Markle skłonił ją do zaskakującego wyznania

Stylistka Agaty Dudy przerwała milczenie. Poród Meghan Markle skłonił ją do zaskakującego wyznania Źródło: screen/YouTube/Polsat News

Agata Duda korzysta z porad profesjonalnej stylistki odkąd została pierwszą damą. Jak się okazuje, projektantka uważnie śledziła losy brytyjskiej rodziny królewskiej w ostatnim czasie. W zaskakujący sposób wypowiedziała się na temat porodu Meghan Markle.

Agata Duda nie od dziś współpracuje z profesjonalną stylistką, która dba o każdy szczegół jej wizerunku. To właśnie dzięki niej pierwsza dama często zbiera pochwały krytyków. Do tej pory mało kto wiedział, kim jest projektantka żony prezydenta, jednak dziś zrobiło się o niej głośno za sprawą jednej wypowiedzi.

Jak się okazuje Dorota Goldpoint - specjalistka w dziedzinie mody, z którą współpracuje Agata Duda - bacznie śledziła wydarzenia na brytyjskim dworze. Ostatnio zabrała głos na temat porodu Meghan Markle. Jej szczera wypowiedź zaskoczyła wiele osób.

"Są pewne sytuacje w życiu, które wymagają intymności" - stylistka pierwszej damy o porodzie Meghan Markle

Stylistka Agaty Dudy przyznała, że chętnie obserwuje brytyjską rodzinę królewską i z zapartym tchem śledzi jej losy. Goldpoint również cieszy się szczęściem księcia Harry'ego i Meghan Markle, jednak przyznała, że sama nigdy nie zdecydowałaby się na nadawanie intymnym sytuacjom medialnego charakteru. Matka dwójki dzieci powiedziała o tym bardzo wyraźnie:

- Są pewne sytuacje w życiu, które wymagają intymności, np. narodziny dziecka. Nie lubię się tym dzielić. Nie jestem taką ekshibicjonistką, nie pokazuję na swoim profilu takich intymnych sytuacji z mojego życia - podkreśliła w rozmowie z mediami.

Stylistka przyznała jednak, że - mimo prywatnych poglądów - chętnie obserwuje innych ludzi, którzy dzielą się elementami swojego prywatnego życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dorota Goldpoint - to właśnie z nią współpracuje Agata Duda

Tylko nieliczni wiedzieli, z kim współpracuje Agata Duda. Dorota Goldpoint, która doradza pierwszej damie w sprawach wizerunkowych, debiutowała jako projektantka w 2015 roku. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzała jej pierwsza autorska kolekcja. Media zachwycały się jej ubraniami z naturalnych i ekologicznych tworzyw. 

Wkrótce po swoim debiucie dała się poznać jako projektantka pierwszej damy RP, Agady Dudy. Kobieta nie zdradza zbyt wielu szczegółów ze swojego prywatnego życia. W ostatnim czasie zdradziła, że jest ceniącą prywatność matką dwójki dzieci, a także baczną obserwatorką brytyjskiej rodziny królewskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News