O Agacie Dudzie mówi cała Europa. Co się stało?

O Agacie Dudzie mówi cała Europa. Co się stało?

Agata Duda, żona naszego prezydenta, jest równie rozpoznawalna co on. Znamy ją nie tylko jako pierwszą damę, ale także jako kobietę wykształconą, dobrze ubraną i tak samo "memogenną", jak jej mąż. Co tym razem zrobiła, że cała Europa o niej mówi?

Agata Duda, żona Andrzeja Dudy - prezydenta Polski, zawsze potrafi zachwycić portale plotkarskie i fotoreporterów swoim wyglądem i zachowaniem. Jej stylizacje dostrzegają wszyscy i można jej pozazdrościć sztabu ludzi, który się zajmuję jej kreacjami na wizyty w innych państwach. Tym razem przeszli samych siebie. Prócz wyglądu pierwszej damy można wyróżnić jeszcze jedną rzecz, którą zawsze dzieli z mężem. Jej mimika jest bardzo "memogenna" i doskonale wie, jak pozować do zdjęć, aby później stały się one hitem. Jej gesty i miny są bardzo żywe i zawsze pełne życzliwości i uśmiechu.

Andrzej Duda wraz z małżonką udali się na wizytę do Berlina. Spotkali się z prezydentem Steinmeierem i jego żoną Elke Buedenbender. Głowa naszego państwa została oficjalnie powitana w pałacu Bellevue. Później ma dojść do spotkania Dudy z Angelą Merkel, a rozmowy będą dotyczyły relacji transatlantyckich i wspólnych problemów w Europie. W czasie wizyty fotoreporterzy momentalnie zobaczyli Agatę Dudę. Jej stylizacja tak przyciągała uwagę, że nie dało jej się nie zauważyć. Śnieżnobiały płaszcz oraz fioletowe szpilki, które założyła idealnie pasują do siebie. Pod płaszczem ma na sobie sukienkę tego samego koloru co szpilki. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata Duda "memogenna"

Obserwatorzy są zachwyceni jej ubiorem, jak zwykle pierwsza dama reprezentuję nasz kraj godnie i z elegancją. Mimo wszystko prócz stroju jej mina również przykuła uwagę innych. Zdjęcia wyszły wyjątkowo śmiesznie i miny obu par prezydenckich nadają się do stworzenia memów. Nie ma co ukrywać, że niektórzy są po prosty wyjątkowo fotogeniczni, a przy okazji potrafią tym rozbawić innych. Tak jest w przypadku Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty. Już nie raz oboje widnieli na internetowych memach, a klika z nich jest tak sławnych, że nawet ukazały się w telewizji. Chociaż częściej robi się z śmieszne obrazki z prezydentem to i Pani Agata ma się czym pochwalić. Przywitanie biskupów podczas przylotu papieża, to jedno z największych wydarzeń, a zdjęcie z tego wydarzenia kiedy Agata Duda wygląda tak, jakby się skradała do duchownych i chciała im powiedzieć siemanko z miejsca stało się hitem internetu i zostało okrzyknięte memem miesiąca.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Doda żyje w strachu! Wszystko przez aferę dubajską
  2. Ksiądz przyznał się do gwałtu na chłopcu. Rodzice oskarżają własne dziecko
  3. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJINTELIGENTNIEJSZE
  5. Niewiarygodne! Znak zodiaku powie Ci jakiego psa potrzebujesz
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu