Oficjalne: Agata Duda spotka się z najpotężniejszym człowiekiem na ziemi

Oficjalne: Agata Duda spotka się z najpotężniejszym człowiekiem na ziemi Źródło: Screenshot z youtube.com/Telewizja Republika

Agata Duda już w czerwcu spotka się z jedną z najpotężniejszych osób na świecie. Będzie towarzyszyła swojemu mężowi, prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie, który wyjedzie z kraju w celach służbowych.

Agata Duda i Andrzej Duda spotkają się z osobą, która zdaniem wielu ma obecnie największą władzę na ziemi. Będzie to jedno z ważniejszych wydarzeń w tym roku, a także jedno z bardziej kluczowych spotkań w kontekście polityki naszego kraju. Wygląda na to, że jest to przemyślany ruch jeśli chodzi o przyszłą kampanię zarówno obecnego rządu PiS jak i samego prezydenta.

Agata Duda i Andrzej Duda w czerwcu spotkają się z Donaldem Trumpem

Andrzej Duda w swoim harmonogramie na ten rok ma wizytę z Donaldem Trumpem, do której dojdzie 12 czerwca. Jak podaje "Gazeta" Prezydent wraz z Pierwszą Damą przez tydzień będzie podróżował po USA. Para odwiedzi kilka stanów, w tym między innymi Teksas czy Kalifornię. Centralną częścią podróży Andrzeja Dudy po USA będzie spotkanie z Donaldem Trumpem, z którym Andrzej Duda będzie rozmawiał między innymi o zbliżającej się wielkimi krokami 80-tej rocznicy wybuchu wojny światowej. Z okazji rocznicy w Polsce będą miały miejsce ważne obchody w całym kraju. Prezydent USA i Polski podczas wizyty pochylą się także nad trzydziestą rocznicą upadku komunizmu.

O wizycie Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych oficjalnie poinformowała Sarah Huckabee Sanders. Jak dowiadujemy się od rzeczniczki Białego Domu Prezydent podejmie z Donaldem Trumpem kilka istotnych kwestii związanych z militarną współpracą polsko-amerykańską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Prezydenci Trump i Duda przedyskutują zacieśniającą się współpracę strategiczną Stanów Zjednoczonych i Polski oraz szereg kwestii dwustronnych, w tym współpracy wojskowej, bezpieczeństwa, energetyki i handlu - powiedziała dla mediów Sarah Huckabee Sanders.

Spotkanie Andrzeja Dudy, a także Donalda Trumpa zorganizowane zostało także między innymi z powodu kolejnej, już 20-stej rocznicy wstąpienia Polski do NATO.

Agatę Dudę jak zwykle ciepło przywita Melania Trump, która również będzie uczestniczyła w spotkaniu 12 czerwca w Białym Domu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska z mężem w PnŚ. Fani: „Co ona zrobiła z twarzą?”
  2. Jolanta Kwaśniewska w młodości. Pierwsza Dama w długich włosach
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: Gazeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News