Tego nie da się odzobaczyć, pękają uszy. Agata Duda śpiewa z mężem

Tego nie da się odzobaczyć, pękają uszy. Agata Duda śpiewa z mężem Źródło: Twitter/Polsat News.pl

Agata Duda odkryła nowy talent. W sieci pojawiło się nagranie, które przedstawia parę prezydencką w niecodziennej sytuacji. Pierwsza dama i prezydent śpiewają na nim. Tego nikt się nie spodziewał.

Agata Duda jest ostatnio bardzo zapracowana. Wczoraj wraz mężem odwiedzili Nadleśnictwo Rytel, gdzie została zainicjowana ogólnopolska akcja #sadziMy. Przed dwoma laty w tym miejscu szalał huragan, który zniszczył setki hektarów lasów. Inicjatywa polega na zasadzeniu jak największej liczby nowych drzew.

Akcja #sadziMy zyskała ogólnopolski rozgłos. Na jej inauguracji pojawili się znakomici goście. Pracownicy administracji publicznej, żołnierze Wojska Polskiego, przedstawiciele Straży Pożarnej i Straży Granicznej, pracownicy Lasów Państwowych - to tylko kilka środowisk, które były tego dnia bardzo licznie reprezentowane. Uroczystość postanowił uświetnić również Andrzej Duda i jego żona Agata Duda.

Agata Duda i Andrzej Duda podziękowała harcerzom w niecodzienny sposób

Podczas inauguracji akcji nie zabrakło pary prezydenckiej. Prezydent Andrzej Duda przemówił do zgromadzonych osób i podziękował harcerzom, którzy włączyli się w tę akcję. Już wkrótce na terenie Nadleśnictwa Rytel zostanie posadzonych ok. 300 tysięcy nowych drzew. 

Prezydent wspomniał również o harcerkach, które 2 lata temu zginęły podczas szalejącego huraganu. Agata Duda i jej mąż byli pozytywnie zaskoczeni liczbą harcerzy, którzy zapragnęli włączyć się do akcji. Postanowili im podziękować, jednak nikt nie spodziewał się, że wybiorą tak niecodzienną formę. Tym razem nie było to kolejne przemówienie, ale... śpiew.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Tego nie da się odzobaczyć. Para prezydencka śpiewa 

W sieci pojawiło się nagranie, które zupełnie zaskoczyło internautów. Nikt nie spodziewał się, że Agata Duda i Andrzej Duda zdecydują się publicznie zaśpiewać. Para prezydencka odśpiewała tradycyjne harcerskie podziękowanie, aby uhonorować harcerzy, którzy włączyli się w akcję #sadziMy. Nie wszystkim to się jednak spodobało.

W sieci natychmiast pojawiły się recenzje tego występu. Nie brakowało krytycznych komentarzy:

- Oboje żenujący - napisał jeden z internautów na Twitterze.

- Dobrze, że nie jestem prezydentem i nie muszę się tak wygłupiać - napisała inna osoba.

- Napili się, czy to tak na trzeźwo? - czytamy w innym komentarzu.

Śpiewająca Agata Duda i jej mąż nie mogą liczyć na grono fanów. Zdaniem internautów wokalne umiejętności pary prezydenckiej pozostawiają wiele do życzenia.

Para prezydencka śpiewa. Nagranie zostało opublikowane w na Twitterze (Polsat News):

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini. Widok, którego długo nie zapomnicie
  4. Informacje podane przez Polsat załamią miliony Polaków. Ze sklepów mogą zniknąć papierosy
  5. Po latach od śmierci Andrzeja Leppera były wicepremier przerywa milczenie. Opowiedział o ustawce szefa SLD z Millerem
  6. Wszyscy patrzyli tylko na dekolt Barbary Kurdej-Szatan. Powiększyła sobie wdzięki? (FOTO)

 

źródło: W Meritum

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News