Odeszła od Agaty Dudy, jej przyjaciel ujawnia. W pałacu bardzo źle się dzieje

Odeszła od Agaty Dudy, jej przyjaciel ujawnia. W pałacu bardzo źle się dzieje

Agata Duda dla wielu wyborców wciąż pozostaje postacią bardzo niezrozumiałą i tajemniczą. Najgłośniejsze medialne doniesienia w kontekście postaci pierwszej damy dotyczą w ostatnim czasie jej rzekomego konfliktu z mężem, pełniącym funkcję głowy państwa. Kiedy więc prawa ręka żony Andrzeja Dudy zdecydowała się ją opuścić, plotki rozhuczały się na dobre.

Według informacji przekazywanych Polakom przez wpływowe redakcje, Andrzej Duda jest ponoć zamieszany w naprawdę kompromitującą sprawę obyczajową. Miała ona rzekomo zdecydowanie podzielić pierwszą parę, która wcześniej kłóciła się już podobno o wspólną przyszłość. Agata Duda chce przypuszczalnie bez względu na wynik wyborów prezydenckich 2020 powrócić do Krakowa - z mężem lub bez niego. Nikt z otoczenia polityka oraz jego rodziny nie potwierdził oczywiście tych doniesień, jednak z czasem stają się coraz bardziej popularne wśród wyborców.

Czy Agata Duda jest szczęśliwa jako pierwsza dama?

To właśnie burzliwy konflikt w Pałacu Prezydenckim miał według niektórych informatorów skłonić do odejścia ze stanowiska wicedyrektor Biura Gabinetu Prezydenta, Dorotę Skrzypek. Przez długi czas była ona prawą ręką Agaty Dudy, która ponoć nie przyjęła dobrze rezygnacji urzędniczki. - Małżonka prezydenta ma twardy i zdecydowany charakter. Potrafi tupnąć nogą, kiedy trzeba. Prezydent liczy się z jej zdaniem. No, może liczył przez długi czas, od jakiegoś czasu woli spędzać czas w gronie swoich doradców, w szczególności Wojciecha Kolarskiego i szefa gabinetu Krzysztofa Szczerskiego. To oni mają teraz największy wpływ na prezydenta. Pierwsza dama nie lubi partyjnych gierek, knucia, rozmów o polityce - zdradził mediom jeden z informatorów, tłumacząc narastające rzekomo napięcie między Andrzejem i Agatą Dudami.

Czy pierwsza para rzeczywiście ma poważny konflikt?

Oficjalnym powodem odejścia Doroty Skrzypek miały być sprawy osobiste. Wielu wyborców nie chce jednak uwierzyć, że zrezygnowała z doskonałej posady jedynie przez wzgląd na życie prywatne. Nawet współpracownicy byłej już wicedyrektor Biura Gabinetu Prezydenta sugerują, że jej decyzja powodowana była napiętą atmosferą wewnątrz Pałacu Prezydenckiego. Przypomnijmy, że z prestiżowego stanowiska odszedł także jakiś czas temu rzecznik Andrzeja Dudy, Krzysztof Łapiński. Swoją decyzję tłumaczył mediom potrzebą odmienienia swego życia zawodowego i rozkręcenia własnego biznesu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Sprawy osobiste? Miesiąc temu odszedł z jej rodziny ktoś bliski, ale to było miesiąc temu. Od ubiegłego tygodnia wiedzieliśmy, że odchodzi. Pierwsza Dama również wiedziała, próbowała ją przekonać do zmiany decyzji. Nie przekonała - ujawnił w rozmowie z dziennikarzami bliski współpracownik Skrzypek.Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS wydaje fortunę na socjal. Miażdżące wyniki badania mówią same za siebie
  2. Andrzej Duda odleciał w Szwajcarii! Takich słów nie mogliśmy się spodziewać
  3. Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak wyglądać profesjonalnie?
  4. Brawa! Polscy celebryci toczą zaciętą i kontrowersyjną walkę o prawa zwierząt
Następny artykuł