Duda załamany, Polska nie może uwierzyć. Pierwsza Dama się WYPROWADZA!
Karol Zaborowski - 18 Lipca 2018

Duda załamany, Polska nie może uwierzyć. Pierwsza Dama się WYPROWADZA!

Agata Duda wielokrotnie królowała już w polskich mediach, zdobywając pierwsze strony gazet i dziesiątki artykułów na swój temat. Pierwsza dama najczęściej zachwyca nas swoim nienagannym stylem podczas wystąpień z mężem. Teraz jednak wyszło na jaw coś, w co Polacy nie mogą uwierzyć.

Pierwsza kadencja Andrzeja Dudy powoli zbliża się do końca. Wiele osób zastanawia się, czy aktualny prezydent będzie starał się o kolejną. Wszystko wskazuje na to, że tak się właśnie stanie, jednak wówczas możemy już więcej nie zobaczyć u jego boku wspaniałej małżonki, która już teraz ma dosyć swojej funkcji.

Agata Duda się wyprowadza

Pierwsza Dama już od samego początku niechętnie podchodziła do tematu przeprowadzki do Pałacu Prezydenckiego. Według informacji zdobytych przez "Polska The Times" Agata Duda chce upuścić pałac wraz z zakończeniem kadencji swojego męża. Dodatkowo na jej decyzje nie będą miały wpływu wyniki wyborów, sprawiając, że już niedługo małżeństwo być może będzie mieszkało osobno. - Gdyby Andrzej Duda zdecydował się jednak walczyć o reelekcję, to ona wróci do domu sama – męża w czasie kolejnych pięciu lat prezydentury wspierać już nie będzie - czytamy. Bez wątpienia byłby to olbrzymi cios dla Andrzeja Dudy i to nie tylko wizerunkowy. Para prezydencka uchodzi w społeczeństwie za wzór do naśladowania w kwestii małżeństwa. Jeżeli Agata Duda zdecydowałaby się na wyprowadzkę, to ten obraz zostałby znacząco osłabiony, a sam prezydent straciłby na wiarygodności. Dodatkowo Polacy są już przyzwyczajeni do tego, że pierwsza dama zawsze wspiera swojego męża we wszelkich ważnych spotkaniach z innymi głowami państw. W wypadku powrotu do Krakowa byłby to bardzo utrudnione, a momentami wręcz niemożliwe do realizacji. Brak wsparcia ze strony małżonki mógłby też wpłynąć na decyzje prezydenta, który zostałby wtedy całkiem sam.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cała Polska go znała. Zabił go mroczny sekret
  2. Wielka Brytania zamarła. „Nie ma kontaktu z Meghan Markle”, jej ojciec zrozpaczony
  3. Większość właścicieli małych kotków nie ma o tym pojęcia! A można zyskać naprawdę dużo
ZAMIANA
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Jacek MajchrowskiJak bogaty jest prezydent Krakowa? Szokujące! Majątki kandydatów w wyborach...Czytaj dalej
źródło: rmf.fm
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News