Agata Duda się lansuje?! "W d*pie ma Polki"

Agata Duda się lansuje?! "W d*pie ma Polki" Źródło: Fot. Prezydent.pl

Agata Duda od przeszło trzech lat pełni funkcję pierwszej damy. Chociaż przez cały ten czas kobieta uraczyła swoją obecnością wiele miejsc, to wciąż jest krytykowana za zbyt dużą obojętność w kwestiach ważnych dla społeczeństwa, a szczególnie dla Polek. Na oficjalnej stronie prezydenta pojawiło się podsumowanie roku 2018 w wydaniu żony  Andrzej Dudy, a w Internecie aż zawrzało.

Agata Duda zakończyła rok 2018 z lampką szampana w ręku i Andrzejem u boku. Chociaż na wszelkich materiałach publikowanych w sieci pierwsza dama jest uśmiechnięta, to wszystko wskazuje na to, że wcale nie ma ona powodów do radości. Kobieta po raz kolejny stała się obiektem ataków ze strony niezadowolonych obywateli, którzy wiele rzeczy mają jej za złe.

Agata Duda się napracowała

Na oficjalnej stronie prezydenta pojawił się raport podsumowujący miniony rok pracy Agaty Dudy. Przedstawione zostały w nim wszelkie podróże krajowe, wyjazdy zagraniczne, a także lokalne wydarzenia i inicjatywy. - Ponad 45 wizyt w kraju – spotkań z przedstawicielami fundacji, placówek oświatowych; nauczycielami, wolontariuszami, lekarzami, żołnierzami, najmłodszymi obywatelami, młodzieżą szkolną, seniorami. Kilkanaście wizyt zagranicznych podczas których Agata Kornhauser-Duda reprezentowała kraj na arenie międzynarodowej, towarzysząc Prezydentowi. Okazje do odwiedzin polskich szkół i ośrodków polonijnych – przedszkoli, domów opieki, samotnej matki czy hospicjów; spotkań z Polonią i Polakami mieszkającymi poza granicami kraju. Niemal 100 patronatów Małżonki Prezydenta nad inicjatywami dobroczynnymi - możemy przeczytać na stronie prezydent.plDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy nie podzielają entuzjazmu. "Wkurza mnie jej ciągły lans"

Chociaż zeszłoroczny dorobek Agaty Dudy wcale nie jest mały, to Polacy nie odczuwają w związku z tym żadnej wdzięczności. Ich zdaniem w dalszym ciągu jest to o wiele mniej, niż robiły jej poprzedniczki. Podsumowanie miało być miłym akcentem, a zapoczątkowało tylko falę nieprzyjemnych i niewygodnych dla pałacu prezydenckiego komentarzy. - Jak mnie wkurza ten jej ciągły lans!!! Mogłaby zrobić JEDNĄ rzecz, a porządnie, a nie bierze się za tysiąc pięćset sto dziewięćset i nie przynosi to ŻADNYCH rezultatów - brzmiał jeden z komentarzy. - Pewnie, niech se jeździ. Pozwiedza coś przynajmniej, bo Polki i tak ma w dupie. Ona dostaje rozkazy od Andrzeja, a Andrzej od Kaczyńskiego. Wszystko się zgadza - napisał ktoś inny. - Też mi praca... stać i ładnie wyglądać. Nie ma się czym chwalić!!! - stwierdziła kolejna osoba.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Zarobki gwiazdy zwalają z nóg
  3. Nowy romans Anny Muchy! Fani nie mogą uwierzyć, że nie chodzi tu o M jak Miłość
  4. Barbara Kurdej-Szatan ofiarą oszustów. Aktorka na skraju przepaści
  5. Małgorzata Rozenek i jej dziwny przesąd noworoczny. Wiedzieliście o tym?
  6. Agnieszka Chylińska jest jak… szampon? Dziwne komentarze na profilu wokalistki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News