Agata Duda po raz kolejny nas zaskoczyła. Pierwszej Damy w takim wydaniu jeszcze nie widzieliśmy. Sensacyjne zdjęcie obiega internet – rozpoznalibyście żonę prezydenta bez problemu?

Agata Duda odwiedziła w ostatnim czasie krakowskie przedszkole Niezapominajka, do którego sama uczęszczała, gdy była zaledwie kilkuletnią dziewczynką. W otoczeniu przedszkolaków wspominała własne dzieciństwo, wysłuchała również tego, co miały do powiedzenia dzieci. Śpiewom i występom teatralnym ze strony maluchów nie było końca, na co oczywiście Pierwsza Dama reagowała szczerym uśmiechem. Spotkanie również bardzo ją wzruszyło – podczas oglądania starych albumów powróciły wspomnienia.

Agata Duda powstrzymuje łzy wzruszenia. O tym zdjęciu całkowicie zapomniała

Na zdjęciu, które pokazała w przedszkolu widać występ z okazji Dnia Nauczyciela. Ale nie byle jaki występ, a właśnie ten, w którym wzięła udział kilkuletnia Agata Duda! Poznalibyście ją? W ramach podpowiedzi: jest to wysoka dziewczynka z wiankiem na głowie, stojąca tuż przy ścianie.

Agata prawdopodobnie nie pamiętała o tym wspaniałym, pamiątkowym zdjęciu. Widać na nim, jak zaangażowana w występ jest przyszła Pierwsza Dama. Śpiewa z szeroko otwartą buzią, a na jej twarzy maluje się skupienie, co jest zdecydowanie wyjątkiem wśród całej grupy dzieci.

Agata Duda tuż po spotkaniu z przedszkolakami, porozmawiała także z nauczycielami i radą rodziców. To właśnie z nimi obejrzała resztę zdjęć z kronik z lat 1977-1979. To było wielkie wydarzenie dla wszystkich z Niezapominajki.

Zdjęcia z całego spotkania zostały opublikowane na stronie Kancelarii Prezydenta RP.

fot. Kancelaria Prezydenta RP

PRZECZYTAJ: Anna Lewandowska dodała uroczy film z małą Klarą! Nagranie hitem sieci

PRZECZYTAJ: Kurski chciał to ukryć! Wyciekło nagranie z ukrytej kamery

PRZECZYTAJ: Dawna miłość Kaczyńskiego zdradziła jego sekret. Prezes PiS będzie wściekły

PRZECZYTAJ: Bestia! Żywcem zakopał 6 szczeniaków, koniec tej historii jest niezwykły

fot. Kancelaria Prezydenta RP
fot. Kancelaria Prezydenta RP

Czy Agata Duda godnie prezentuje się jako pierwsza dama?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Agata Duda ma swoje sekrety. 10 faktów z jej życia, którymi się nie chwali [ZDJĘCIA]

Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]