Wszystkie sekrety nt. ubioru Agaty Dudy ujawnione. Rozenek powinna to przeczytać

Wszystkie sekrety nt. ubioru Agaty Dudy ujawnione. Rozenek powinna to przeczytać Źródło: YouTube - WilnotekaLT

Agata Duda jest uznawana za osobę, która doskonale wie, jak ubrać się na ważną okoliczność. Eksperci ujawnili wszystkie sekrety żony prezydenta dotyczące jej stylu. Niektórzy uważają, że powinni się z nimi zapoznać pewni celebryci.

Agata Duda jest raczej dobrze odbierana przez społeczeństwo. Póki co kobieta spotyka się z umiarkowanie pozytywnymi komentarzami, zwłaszcza jeśli chodzi o jej działalność. Opinie, co do jej ubioru, zazwyczaj są zdecydowanie lepsze. Polacy nie ukrywają, że podoba im się styl pierwszej damy, która wygląda dokładnie tak, jak powinna wyglądać żona głowy państwa.

W internecie opublikowano nagranie, które ujawnia wszystkie sekrety Agaty Dudy. Nie zabrakło porównań do celebrytów, którzy często wzbudzają swoimi kontrowersyjnymi kreacjami wielkie oburzenie. Trzeba przyznać, że żonie znanego polskiego polityka nie zdarzają się takie wpadki. Póki co jest ona niemal wyłącznie chwalona za to, jak reprezentuje nasz kraj podczas ważnych uroczystości lub wyjazdów zagranicznych.

Agata Duda ubiera się lepiej niż celebrytki

Nie da się ukryć, że Agata Duda jest bardzo aktywna w roli pierwszej damy. Kobieta obejmuje swoim patronatem wiele lokalnych inicjatyw, ale również ogólnopolskie imprezy lub fundacje, dzięki czemu cieszy się szacunkiem bardzo wielu Polaków. Ludzie doceniają to, że żona prezydenta nie skupia się na tym, by jedynie "ładnie wyglądać" u boku swojego męża, lecz stara się również aktywnie działać w kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzeba również przyznać, że partnerce życiowej Andrzeja Dudy udaje się unikać jakichkolwiek skandali, póki co bowiem nie słyszeliśmy o żadnej głośnej sytuacji z jej udziałem. Jeśli ktokolwiek o niej mówi, to niemal zawsze pozytywnie, a nie przez bulwersujące czyny. Jednak uwagę ekspertów zwraca zupełnie co innego, o czym dowiedzieliśmy się niedawno.

Ludzie zawodowo zajmujący się doborem ubrań zwrócili uwagę na fakt, że pierwsza dama zawsze jest ubrana odpowiednio do sytuacji, w której się znajduje. Nie zabrakło stwierdzeń, że kobieta chce udowodnić, że świetnie zna się na modzie, że jest osobą pewną siebie i może działać w naszym kraju pomimo tego, że oficjalnie nie pełni żadnej ważnej funkcji.

Agata Duda daje przykład innym żonom polityków

Wiele osób uważa wręcz, że to właśnie Duda prezentuje się dużo lepiej, niż choćby znane polskie celebrytki, takie jak Małgorzata Rozenek. Żona Radosława Majdana wielokrotnie była krytykowana za zbyt odważne kreacje lub stroje, które nie pasują do okoliczności. Internauci sugerują, że powinna naśladować styl pierwszej damy i inspirować się bardziej eleganckimi stylizacjami, w których podkreśliłaby nie tylko naturalny wdzięk, ale także dojrzałość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak DZIŚ wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz [ZDJĘCIA]
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  3. Finalistka "The Voice" została brutalnie zamordowana po swoim koncercie. Do tej pory nie wyjaśniono dlaczego
  4. Pamiętacie gwiazdę "Zbuntowanego anioła"? Natalia Oreiro wygląda nieziemsko
  5. Anna Lewandowska pokazała twarz córki! Fani rozpływają się nad urodą małej Klary
  6. Gwiazda Rodzinka.pl w pikantnych scenach tylko dla dorosłych. Wszystko trafiło do sieci

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News