Bez nazwy-1
screen/youtube/Andrzej Duda
Patryk Korzec - 2 Stycznia 2019

To dlatego Agata Duda wciąż jest z Andrzejem? Prezydent wyjawił porażający sekret!

Agata Duda raczej nie cieszy się przesadnią popularnością i uwielbieniem. Często pojawiają się głosy, że jest zbyt mało aktywna w świecie polityki i za mało się angażuje, jej małżeństwo bezustannie jednak intryguje ludzi. Teraz na jaw wyszła kolejna porażająca informacja o wielkiej miłości prezydenckiej pary. 

Agata Duda często określana jest mianem pierwszej damy, która jedynie ma reprezentacyjnie wyglądać i szerokim łukiem omijać politykę. Obywatele bezustannie wypominają jej, że nie angażuje się w to, co robi jej mąż i nie przejawia chęci do jakichkolwiek rodzajów aktywności. Taka bierność nie przysparza jej zbyt wielu fanów, a każde jej przemówienie bądź inicjatywa postrzegane są jako przełomowe wydarzenia. Jedynym, co ludzi interesuje, jest związek, jaki Agata Duda tworzy z prezydentem. Para chętnie opowiada o łączącej ich wielkiej miłości, opisują się wyjątkowo czule, a teraz Andrzej Duda zdecydował się na zaskakujące wyznanie.

Agata Duda będzie wzruszona. Prezydent mówi o swoim związku

Obecna para prezydencka bardzo chętnie opowiada w mediach o swojej wielkiej miłości i nigdy nie stara się ukrywać swojego uczucia. Małżeństwem są od ponad 20 lat, dla wielu osób stanowią więc wzór udanego pożycia, a wiele osób chciałoby poznać sekret tego uczucia. Niedawno Agata Duda wyjawiła, że mąż jest dla niej najlepszym przyjacielem, teraz porażający sekret postanowił wyjawić Andrzej. - Ja i żona jesteśmy ludźmi, którzy nie chowają urazy i starają się zapomnieć. Nie uznajemy w naszym związku "cichych dni". Od razu sobie wyjaśniamy. Może to recepta na udane małżeństwo? Dokładnie wiemy, o co mamy do siebie pretensje - wyjaśnił w wywiadzie dla "Super Expressu".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej

Para prezydencka tworzy związek idealny?

Czy rzeczywiście szczerość oraz umiejętność zapominania i wybaczania to recepta na idealny związek? Patrząc na parę prezydencką, rzeczywiście tak może się wydawać. Choć Agata Duda nie była pierwszą dziewczyną w życiu Andrzeja Dudy, zdecydowanie jest tą najważniejszą. - Żona jest największą miłością mojego życia. Miłości i dziewczyn miałem kilka, choć z żoną poznaliśmy się jeszcze w czasach liceum. Na imprezie - opowiadał prezydent. Sam przyznaje, że poderwał ją "na osobowość", a parą zostali we wrześniu 1990 roku. Cztery lata później wzięli ślub cywilny, w kolejnym roku kościelny, a kilka miesięcy później na świat przyszła ich ukochana córka, Kinga.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Kuba Wojewódzki żyje jak król! Gwiazdor ma spektakularne posiadłości
  3. Beata Szydło ma nowe zajęcie? Producenci serialu zdradzili wszystko
  4. Gwiazda TVP wstrząsnęła fanami w Sylwestra! Powiedziała wszystko
  5. Książę Harry żałuje ślubu z Meghan? Żona zabrania mu nawet TYCH rzeczy!
Andrzej Duda FixedAndrzej Duda został rozszyfrowany! Sekrety wyglądu prezydentaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News