Agata Duda stoi dzielnie przy swoim mężu podczas oficjalnych wystąpień. Pierwsza Dama, zdaniem anonimowych informatorów nie jest jednak szczęśliwa w swoim związku. Na ten stan ma jednak wpływ wiele czynników. O kryzysie w związku mówił prezydent podczas jednego z wywiadów. Nietrudno wskazać, kiedy może dojść do najgłośniejszego rozwodu w historii.

Agata Duda, zdaniem informatorów z bliskiego otoczenia pary prezydenckiej, miała podpisać dokument, w którym deklaruje, że zobowiązuje się do pozostaniu w Pałacu Prezydenckim do 2020 roku. To właśnie wtedy małżeństwo ma się rozstać. Analizując jeden z ostatnich wywiadów polityka, nietrudno wskazać, że odnosi się bezpośrednio do kryzysu w związku.

Agata Duda chce rozwodu? Zaskakujące plotki z Pałacu Prezydenckiego

W rozmowie z tygodnikiem „Sieci” Andrzej Duda powiedział o swoim kryzysie w związku. Uciął plotki na temat ewentualnych sporów, jednak w innym z wywiadów wyznał także, że „żyją z żoną obok siebie”.

– Plotki były, są i będą – zaznaczył prezydent.

Później Andrzej Duda odniósł się także do ewentualnego konfliktu między nim a żoną.

– Każdy ma swoje zajęcia. Te momenty, kiedy widzimy się wieczorem ograniczają się do tego, że obydwoje czytamy materiały na następny dzień. Każde z nas jest pochłonięte swoją lekturą, a obydwoje jesteśmy ludźmi bardzo obowiązkowymi. Takie mamy natury i pewnie dlatego tak się dobraliśmy jako małżeństwo – mówił prezydent w innym wywiadzie, komentując, w jaki sposób spędza czas z Agatą.

Internauci zauważyli wtedy, że prezydent nie spędza z żoną zbyt wiele czasu. Wskazywali także, że presja społeczna i życie w świetle reflektorów z pewnością nie pomaga dwojgu w prywatnym życiu.

Tajemniczy dokument „rozwodowy”

Eksperci oceniali wspólne wystąpienia i gesty pary prezydenckiej. Wskazywali, że są wyjątkowo chłodne i zdystansowane. W ich ocenie, takie traktowanie się wzajemnie nie wróży dalekiej przyszłości. Chociaż rzecznik prezydenta odpierał zarzuty wobec ewentualnego rozwodu, obserwatorzy polskiej sceny politycznej są zgodni – niedługo nadejdzie rozstanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Franciszek dokonuje cudów? Niewiarygodne zdarzenia z udziałem papieża

Przez wiele miesięcy informatorzy donosili o tajemniczym dokumencie, który miała podpisać Agata Duda. Kobieta zobowiązała się w nim do spędzenia z mężem w Pałacu Prezydenckim jedynie pięciu lat. Później, jak wskazywano w 2020 roku, miałaby zażądać rozwodu.

Ostatnie trudności prezydenta z pewnością wpływają na nastroje także w jego związku. Nie wiadomo jednak, czy plotki dotyczące rozwodu się potwierdzą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda błaga PiS o pomoc. Wyborcy podzieleni jak nigdy
  2. Andrzej Duda poniżony na oczach całej Polski! Prezes PiS nie miał litości
  3. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Jolanta Kwaśniewska pochodzenie: Służby inwigilowały byłą pierwszą damę

Największe tajemnice Jackowskiego ujawnione! To od tego się zaczęło

ŹRÓDŁOwp.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl