Agata Duda w rozpaczy. "Nikt tak nie rozczarował Polaków"

Agata Duda w rozpaczy. "Nikt tak nie rozczarował Polaków"

Agata Duda jako Pierwsza Dama ma nie tylko prawa, ale również i obowiązki. Zdaniem internautów z tych ostatnich zdecydowanie przez trzy lata prezydentury męża się nie wywiązała. Nie przekonuje ich nawet długa lista aktywności pani Dudy, którą stworzyła Kancelaria Prezydenta. Sama prezydentowa jest zrozpaczona takim do niej podejściem.

Agata Duda z wykształcenia jest germanistką, a od 2015 r. lepiej znana jest jako poża prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy. Jak wiadomo, nie pełni ona jedynie funkcji dekoracyjnej, choć jest jej to zarzucane. Duda ma także swoje obowiązki. Patrząc na reakcje internautów na opublikowane przez Kancelarię Prezydenta "Podsumowanie aktywności Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy w minionych trzech latach", nie czują, aby się z nich wywiązywała.

Agata Duda rozczarowała Polaków.

Z okazji trzech lat prezydentury Andrzeja Dudy, Kancelaria Prezydencka stwierdziła, że dobrym pomysłem będzie wypunktowanie wszystkich zasług Pierwszej Damy z tego okresu. Jak się okazało, pomysł nie do końca był trafiony, spotkał się bowiem z ogromnym sprzeciwem internautów. Bolesne komentarze nie stawiają jej w dobrym świetle.

Co na listę wpisała Agata Duda?

Lista zasług - a w zasadzie to encyklopedia zasług, tak obszerne było posumowanie - oficjalnie nazwana została "Podsumowanie aktywności Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy w minionych trzech latach". W materiale doszukać się możemy m. in. odwiedzania przez Pierwszą Damę placówek edukacyjnych w całym kraju czy zachęcania uczniów do podejmowania własnych inicjatyw. Żywo wspiera także dzieci podczas olimpiad i konkursów. Wszystko brzmi bardzo ładnie... i niesamowicie banalnie.

Agata Duda rozpacza

Lista - pomimo że długa - nie jest zbyt treściwa, co, oczywiście, nie mogło umknąć czujnemu oku internautów. Pod tweetem zawierającym podsumowanie zasług Pierwszej Damy pojawiły się dziesiątki krytycznych komentarzy. Wszystkim przypomniały się momenty głośnych apeli o reakcję Agaty Dudy, choćby w sprawie Czarnych Protestów czy konstytucji. - Jedna aktywność z jakiej Pani Pierwsza Dama zasłynęła to ta aktywność w KFC - komentuje jeden z internautów. - Nikt mnie tak nigdy nie rozczarował! - pisze zawiedziony obywatel. - 1 rok - milczenie!! 2 rok - milczenie!! 3 rok - milczenie!! - dodaje ktoś inny. Oczekiwania wobec Pierwszej Damy widocznie były zdecydowanie większe. Jest to powód do rozpaczy zarówno dla prezydenta, jego żony, jak i całej Kancelarii, która zdecydowała się opublikować podsumowanie. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Duda załamany, Polska nie może uwierzyć. Pierwsza Dama się WYPROWADZA!
  2. Media milczą! Pierwsza dama w szpitalu
  3. WETERYNARZ OSTRZEGA PRZED OWADAMI ZNALEZIONYMI W PYSKU TEGO PSA!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News