Agata Duda zmieniła się nie do poznania! To już nie ta sama kobieta

Agata Duda zmieniła się nie do poznania! To już nie ta sama kobieta

Agata Duda wraz z mężem celebruje trzecią rocznicę rozpoczęcia jego prezydentury. Chociaż większość oczu zwróciło się dziś w stronę głowy państwa, warto także przyjrzeć się metamorfozie, jaką przeszła pierwsza dama. Żona Andrzeja Dudy nie przypomina dziś bowiem siebie sprzed trzech lat.

Kiedy wyborcy zobaczyli Dudę po raz pierwszy, wyglądała niezwykle skromnie. Jej styl idealnie pasował do zawodu, który wykonywała. Pierwsza dama była bowiem nauczycielką języka niemieckiego w jednej z krakowskich szkół średnich.

Jak wyglądała Agata Duda w 2015 roku?

Żonę prezydenta Dudy charakteryzowało więc krótkie uczesanie z grzywką, skromne garsonki oraz niewielkie dodatki w stonowanych kolorach. Z biegiem czasu pierwsza dama postawiła jednak na dużo bardziej odważny styl. Dziś Duda nie nosi już grzywki, a modną, zaczesaną do tyłu fryzurę. Poza tym stawia na coraz bardziej intensywne kolory, ciekawsze kroje oraz interesujące dodatki, jak na przykład jaskrawe apaszki lub duże kolczyki z frędzlami.

Komentarz eksperta

O przemianie pierwszej damy mówi więc dziś cały kraj. Dziennikarze "Super Expressu" spytali o nią także stylistę, Daniela Jacoba Dalego. - Trzeba przyznać, że była nauczycielka przeszła szybką metamorfozę i stała się absolutną ikoną stylu. Wyróżniona wielokrotnie za modne, stylowe outfity przykłada również dużą wagę do fryzury i makijażu. Ze skromnego kaczątka wyrosła na pięknego łabędzia podziwianego przez wszystkie kobiety w kraju. W czym pojawi się Pierwsza Dama, wyprzedaje się natychmiast. Oprócz nabrania stylu Agata Duda również nabrała widocznej elegancji. Pokazała całej Polsce, że po 40. roku życia można przejść metamorfozę i nigdy nie jest za późno na przyjaźń z modą. Przez 3 lata rządów u boku męża nie zaliczyła nigdy wpadki, a każde jej pojawienie się odbija się szerokim echem w świecie mody. Przede wszystkim żona prezydenta nie boi się kolorów i dużych wzorów, a tego właśnie brakowało na polskich ulicach - skomentował popularny stylista.

ZOBACZ TAKŻE: Załamany Kaczyński nad trumną największej damy. „Nic nie przywróci jej życia”

ZOBACZ TAKŻE: Jolanta Kwaśniewska zachwyciła Polaków! Takiej nikt jej jeszcze nie widział

ZOBACZ TAKŻE: Marta Kaczyńska tuż przed porodem przeżywa dramat. To może zaszkodzić dziecku!

ZOBACZ TAKŻE: Chcą zlinczować Żakowskiego. Porównał PiS do Hitlera i Stalina

Agata Duda Fot. Youtube
Agata Duda w 2015 roku Agata Duda Fot. Youtube
Agata Duda w 2016 roku Agata Duda Fot. Youtube
Agata Duda w 2018 roku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News