Agata Duda przeszła metamorfozę! Wygląda jak DODA 8 lat temu
Mikołaj Pilecki - 19 Grudnia 2018

Agata Duda przeszła metamorfozę! Wygląda jak DODA 8 lat temu

Agata Duda uchodzi za jedną z najlepiej ubranych pierwszych dam na świecie. Jej kreacje chwaliły nawet amerykańskie media, pod których nosem mieszka zawsze świetnie prezentująca się Melania Trump. Niestety ten wybór nie posłużył Pierwszej Damie, która przeszła metamorfozę. Internauci doszukują się podobieństwa między nią, Dodą sprzed 8-lat.

Agata Duda wespół z Jolantą Kwaśniewską zaliczają się do grona najlepiej ubranych pierwszych dam. Żona Andrzeja Dudy zawsze korzysta z ubiorów znanych polskich projektantek i nigdy nie grzeszy tandetą. Styl Pierwszej Damy RP znany jest także w innych krajach, głównie za sprawą zeszłorocznej wizyty małżeństwa Trump w Polsce przy okazji szczytu Trójmorza, na którym amerykański prezydent był gościem specjalnym. Melania Trump i Agata Duda spędziły razem sporo czasu, a fotoreporterzy uznali ich spotkanie za istny pokaz mody. Fotografie doskonale ubranych pań obiegły glob i stały się przyczynkiem rosnącej popularności Agaty Dudy, która jeśli chodzi o ubiór, w niczym nie ustępowała swojej amerykańskiej odpowiedniczce. Wystarczył jednak jeden błąd, by cały czar prysł.

Agata Duda zmieniła styl... na gorsze

Przez całą prezydenturę jej męża, Agata Duda niemal nie zmieniała fryzury. Krótkie zaczesane włosy są jej wizytówką tak samo, jak ich kolor - zimna platyna. Dziś jednak Pani Prezydentowa ukazała się gościom Pałacu Prezydenckiego i fotoreporterom w nowym odcieniu - żółtym blondzie. Transformacja nie była jednak zmianą na lepsze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Komentujący śmieją się, że Agata Duda wygląda niczym Doda sprzed ośmiu lat. Uważają, że żółty blond jest tak drastyczną i tandetną zmianą, że trudno uznać ją za udaną. Ich zdaniem pierwsza dama wygląda po prostu źle.

Para Prezydencka przyjęła Betlejemskie Światło Pokoju

Ukazanie się Dudy w nowym kolorze odbyło się przy okazji przyjęcia przez Parę Prezydencką Betlejemskiego Światła Pokoju, przekazanego przez reprezentację Związku Harcerstwa Polskiego. Podczas ceremonii zarówno Prezydent, jak i jego żona wygłosili dziękczynne przemówienia. - A na nadchodzący rok życzymy wiele entuzjazmu i pozytywnej energii, życzymy, aby to światełko nas wszystkich połączyło przy wigilijnym stole, ale nie tylko. Chciałabym, żeby te święta były dla nas wszystkich czasem, kiedy zwolnimy tempo życia, odpoczniemy od codziennych obowiązków i poświęcimy jak najwięcej czasu naszym najbliższym, znajomym, przyjaciołom - powiedziała Agata Duda.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny Screenshot: kobieta.gazeta.plPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny Fot. Grzegorz Jakubowski/KPRM; Prezydent.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Hitowy zespół disco polo miał koszmarny wypadek. Nie mieli szans, by uciec
  3. Ukrywane zdjęcia Meghan Markle ujrzały światło dzienne! Księżna popełniła ogromny błąd
  4. Książę Karol ma nieślubnego syna?! Kochanka ujawniła pikantne szczegóły
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  6. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
ZAMIANA
Andrzej Duda FixedAndrzej Duda został rozszyfrowany! Sekrety wyglądu prezydentaCzytaj dalej
źródło: prezydent.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News