Prokuratura zajmie się Agatą Dudą?! Pierwsza dama ma poważne kłopoty z prawem

Prokuratura zajmie się Agatą Dudą?! Pierwsza dama ma poważne kłopoty z prawem

Agata Duda jest jedną z nielicznych postaci związanych z polityką, która nie wzbudza zbyt wielu negatywnych emocji. Teraz może się to zmienić, pierwsza dama ma bowiem poważne kłopoty z prawem. Zajmie się nią prokuratura?

Dlaczego Agata Duda miałaby się znaleźć w prokuraturze? Otóż jest to powiązane... z jej ubraniem! Konkretnie z powodu koszulki marki Red is Bad z orłem na czarnym tle. Zrobiła to by pokazać, że kibicuje naszym piłkarzom w meczu mundialowym. Co w tym złego?

Agata Duda i prokuratura?

Otóż niedawno szef MSWiA i jeden z najważniejszych polityków PiS postanowił zawiadomić prokuraturę w związku z pojawieniem się na Marszu Równości w Częstochowie godła Polski na tęczowym tle. Joachim Brudziński nazwał ją „kulturową i religijną prowokacją środowisk LGBT wymierzoną wobec pielgrzymów”.
Internauci szybko połączyli fakty. Skoro zdaniem Brudzińskiego godło na tęczowym tle jest czymś obraźliwym, to na czarnym chyba tak samo. Cały Twitter aż huczy od tej sprawy. Tam bezpośrednio ludzie zwracają się do ministra z pytaniem, czy w sprawie pierwszej damy również złoży zawiadomienie? - Czy prokuratura zajęła się już tą przeróbką polskiego godła noszoną przez A.Dudę? - pyta np. Marek Tatała. -  Zastanawiam się czy w sprawie Pierwszej Damy minister Brudziński też złoży zawiadomienie? - pyta również Beata Tadla. Jak myślicie, w sprawie małżonki prezydenta Brudziński również będzie taki odważny? Agata Duda w kontrowersyjnym odzieniu, fot. Twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem! Uważajcie na siebie
  2. Widzowie nie zostawili na nim suchej nitki. Gwiazdor TVP zmieszany z błotem
  3. Właśnie odeszła od legendarnego gwiazdora TVN. Ma poważne kłopoty
  4. Wojciechowska zrobiła coś zdumiewającego. Fani przecierają oczy!
  5. Kąpiel – jak często można to robić, żeby nie zrobić psu krzywdy?
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News