Media zapomniały, Agata Duda też? Rok temu seks-bomba namieszała w głowie Prezydentowi

Media zapomniały, Agata Duda też? Rok temu seks-bomba namieszała w głowie Prezydentowi

Niedługo minie rok, od kiedy media nagłośniły rzekomą bliższą znajomość Andrzeja Dudy z rozpoznawalną w całej Europie seks-bombą i wysokiego szczebla polityk. Internet zdążył już zapomnieć o całej sprawie, ale czy zapomniała o niej Agata Duda?

Historia ich znajomości sięga początków prezydentury Andrzeja Dudy. Wtedy podczas jednej ze ważniejszych podróży zagranicznych poznał będącą do dziś jego sojuszniczką kobietę. Chodzi o prezydent Chorwacji Kolindę Grabar-Kitarović. Członkini Chorwackiej Wspólnoty Demokratycznej zawróciła w głowach mediom i internautom swoim seksownym ciałem. Z miejsca została uznana za najatrakcyjniejszą polityk na świecie i patrząc po jej słynnych fotografiach w bikini, nie ma co się dziwić. Obie głowy państw bardzo się polubiły, co oczywiście nakręcało tylko kolejne spekulacje tabloidów dotyczące hipotetycznego romansu Dudy z Grabar-Kitarović. Rok temu spotkali się po raz ostatni.

Co na to Agata Duda?

Znajomość obojga polityków zaczęła się podczas szczytu ONZ w Nowym Jorku i dziś łączy ich bardzo wiele. Reprezentują podobne opcje polityczne, objęli urzędy w tym samym okresie, a ponadto pragną rozwijać współpracę w ramach Trójmorza. Grabar-Kitarović była gorącą zwolenniczką przyjazdu Donalda Trumpa do Polski na szczyt tej organizacji. Prezydent Chorwacji spotykała się z Andrzejem Dudą częściej niż z jakimkolwiek innym prezydentem lub premierem obcego państwa. Gościła w Krynicy Górskiej, Warszawie, a nawet na meczu piłki ręcznej między reprezentacjami obu krajów w Krakowie. Głowa chorwackiego państwa była również pierwszym zagranicznym liderem, z którym spotkał się Andrzej Duda. To wszystko pomogło rozwijać się teorii, jakoby były to dowody na romans obojga prezydentów, którzy przecież żyją w związkach małżeńskich. Pomimo, że media zdążyły już zapomnieć o całej sprawie, musiała ona wywrzeć ogromny wpływ na naszą pierwszą damę, która przecież znajdowała się samym centrum całej "afery". Faktycznie od tamtego roku nie doszło do kolejnych spotkań Grabar-Kitarović z Andrzejem Dudą. Czyżby był to efekt interwencji małżonki prezydenta RP?

Dziś znów jest o niej głośno

Dziś o prezydent Chorwacji znów mówią wszyscy, gdyż ta zabłysnęła w szatni, po zwycięstwie swojej drużyny na mundialu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS w furii! Wyciekło ukrywane zdjęcie Pawłowicz z Okrągłego Stołu, wszystko jasne
  2. Zapłakana Kożuchowska nie może uwierzyć. Niestety, to już koniec
  3. Największy mit o psach, w który wierzymy! Nie dajcie się na niego nabrać
  4. Bieganie czy rower? Dzienna porcja aktywności dla ciebie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News