Agata Duda
Fot. YouTube / Prezydent
Wiadomości Pikio - 24 Grudnia 2018

Co na to Agata Duda?! Prezydent opowiedział o swoich byłych dziewczynach

Agata Duda wiedzie dziś zupełnie inne życie, niż jeszcze kilka lat temu. Bycie żoną głowy państwa to nie lada wyzwanie, z którym nie każda kobieta potrafiłaby sobie poradzić. Agata radzi sobie świetnie, jednak nie ułatwia jej tego ludzka ciekawość. W jednym z wywiadów jej mąż został zapytany o coś, o czym prezydentowa wolałaby zapewne milczeć.

Agata Duda i Andrzej Duda w kwestii bycia zgodnym małżeństwem bardzo często stawiani są za wzór do naśladowania. Jak się okazuje, niewiele brakowało, a u boku prezydenta stałaby zupełnie inna kobieta. Prawdę na ten temat wyjawił w jednym z ostatnim wywiadów, w którym opowiedział również o tym, jak Agata oszukała go zaraz po ślubie.

Agata Duda nie była pierwszą

Jak się okazuje, prezydent nie próżnował. Zanim na dobre związał się ze swoją obecną żoną, szalał jak każdy młody mężczyzna. Dziewczyn było kilka, jednak to Agata zrobiła na nim największe wrażenie. Prawdę na ten temat Andrzej Duda wyjawił w jednym z ostatnich wywiadów. - Miłości i dziewczyn miałem kilka, choć z żoną poznaliśmy się jeszcze w czasach liceum. Na imprezie. Ostatnie dni maja 1990 roku - wspominał prezydent. Chociaż Agata nie była pierwszą dziewczyną, z którą łączyła go nić namiętności, to prezydent mocno podkreśla, że to właśnie jego obecna kobieta jest tą najważniejszą. - Żona jest największą miłością mojego życia… - szczerze wyznał. Jak widać Agata Duda ma powody do dumy - chociaż jej mąż próbował jabłek z różnych drzew, to właśnie ona pełni dziś funkcję pierwszej damy w Polsce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Agata Duda oszukała swojego męża zaraz po ślubie. Wspomina to do dziś

W tym samym wywiadzie prezydent wyznał, że zaraz po ślubie jego żona dopuściła się oszustwa. Tak wielkiego ciosu się wówczas nie spodziewał. - Jestem wielkim fanem narciarstwa. I to było jedyne oszustwo matrymonialne, jakiego dopuściła się moja żona - jako moja dziewczyna uczyła się jeździć, a jakże. Bywała ze mną w Bukowinie Tatrzańskiej. Ślub wzięliśmy w lutym. Zaproponowałem małżeński wyjazd na narty, a ona: nigdy więcej! I wyrzuciła narty do piwnicy - smutno opowiedział prezydent. Wszystko wskazuje na to, że miłość do żony okazała się być o wiele silniejsza, niż chęć szaleństw w śnieżnych zaspach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyszło na jaw, jaką teściową jest Magda Gessler. Aż trudno uwierzyć
  2. Bandyci wtargnęli do domu słynnej dziennikarki TVN! Zgotowali koszmar jej i rodzinie
  3. Wyrzucona z Polsatu gwiazda dolała oliwy do ognia. Po sieci krążą szokujące zdjęcia
  4. Kiedy Liszowska podała policjantom prawo jazdy, zdębieli. Po prostu nie mogli w to uwierzyć
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News