Agata Duda urobiona po łokcie sadzi drzewka i kopie łopatą. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)

Agata Duda urobiona po łokcie sadzi drzewka i kopie łopatą. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia) Źródło: YouTube - WilnotekaLT

Agata Duda wraz z mężem postanowiła wziąć udział w nietypowej akcji. Do tej pory nie widzieliśmy żony Andrzeja Dudy w trakcie czegoś równie zaskakującego. Kobieta została sfotografowana w trakcie wykonywania zajęć na świeżym powietrzu. Internauci nie kryją zdziwienia.

Agata Duda w społeczeństwie budzi skrajne emocje. Często decyduje się jednak na udział w akcjach, które mają sprawić, że wizerunek pary prezydenckiej zostanie ocieplony. Dziś odbyła się bardzo ważna wizyta obojga małżonków do jednego z miejsc w naszym kraju, które w ostatnich latach stało się bardzo rozpoznawalne. Wszystko przez katastrofy, jakie przytrafiły się w tamtym rejonie. Zdjęcia zalały Internet.

Agata Duda pracuje wraz z mężem

Agata Duda postanowiła towarzyszyć prezydentowi w wyjeździe do miejscowości Rytel. Było o niej bardzo głośno w 2017 roku, gdy nawiedziły ją nawałnice. W ich konsekwencji cały las uległ zniszczeniu, mieszkańcy mieli również do czynienia z ogromnymi stratami materialnymi. Przez kilka dni cała Polska żyła tragedią na Pomorzu. Od tamtego czasu trwały prace, które miały sprawić, że Rytel znów będzie mógł cieszyć się pięknymi i malowniczymi krajobrazami.

Dziś Andrzej Duda wraz z małżonką pojawili się w miejscu, gdzie niegdyś doszło do przerażających wydarzeń. Postanowili wspólnie rozpocząć akcję odbudowy lasu, o której stanie się głośno w całym kraju. Do tej pory o pracach w Rytlu nie było tak głośno, jednak za sprawą działalności pary prezydenckiej miało się to zmienić. Pierwszy dzień prac był symboliczny.

Agata Duda nie boi się ciężkiej pracy

W mediach społecznościowych prezydenta pojawiły się zdjęcia przedstawiające wspólną pracę pary prezydenckiej nad odbudową lasu. Widzimy, że oboje nie wystraszyli się pracy i postanowili chwycić za łopaty oraz sadzić drzewka, które za kilkanaście lat urosną i sprawią, że miejsce katastrofy nie będzie wyglądało tak przerażająco jak obecnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Rytel. Zniszczony przez nawałnicę w 2017 roku las musi tu wrócić. SadziMY las! Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Potrzebne są każde ręce. Trzeba zasadzić 220 mln. sadzonek. Lasy Państwowe proszą o wsparcie! - czytamy na Instagramie prezydenta.

Internauci nie kryją pozytywnego zaskoczenia akcją. Niektórzy z nich wprost przyznają, że nie spodziewali się, że prezydent i jego żona zaangażują się w prace na miejscu w bezpośredni sposób. 

(fot. Instagram - Andrzej Duda)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje
  4. Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo
  5. Niewyobrażalny koszmar Rodowicz. W 15 minut doszczętnie spłonął dom rodzinny gwiazdy, Maryla apeluje o pomoc
  6. Aż was poderwie z foteli. Lewandowska przypadkiem pokazała, jak wygląda wnętrze jej jadalni

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News