Wszyscy patrzyli tylko na Agatę Dudę. Żona prezydenta wywołała nie lada poruszenie

Wszyscy patrzyli tylko na Agatę Dudę. Żona prezydenta wywołała nie lada poruszenie Źródło: Instagram/Prezydent RP Andrzej Duda

Agata Duda zachwyciła wszystkich swoim wyglądem, podczas delegacji. Razem z mężem, prezydentem RP Andrzejem Dudą, pierwsza dama przebywa obecnie w Belgii. Jej stylizacja olśniła pokaźne grono osób zebranych podczas spotkania z polską parą prezydencką.

Agata Duda zawsze świetnie prezentuje się podczas delegacji, na które wyjeżdża razem ze swoim mężem, prezydentem RP, Andrzejem Dudą. Stylizacje pierwszej damy są idealnie dopasowane pod każdą okazję, a sama prezydentowa, zawsze wygląda olśniewającą. Tym razem również tak się stało, bowiem Agata Duda, zachwyciła delegatów swoim wyglądem i niebanalną kreacją. Wzrok wszystkich przedstawicieli, był skierowany właśnie na prezydentową. 

Agada Duda wraz z mężem przebywają w Belgii

Polska para prezydencka od soboty przebywa na delegacji w Belgii. Prezydent został oficjalnie przywitany przez belgijskiego premiera. Razem z Agatą i Andrzejem Dudą poleciał również szef gabinetu prezydenta, Krzysztof Szczerski. Przedstawiciel pary prezydenckiej postanowił skomentować spotkanie Andrzeja Dudy z premierem Belgii.

- Panowie zgodzili się, że trzeba poszukiwać polityki nieantagonistycznej w Europie. Dzisiaj Europa zakleszczyła się w polityce antagonistycznej, kiedy różne kraje próbują przeciw sobie rozgrywać różne interesy, i to nie posuwa polityki europejskiej do przodu. My potrzebujemy polityki nieantagonistycznej w Europie i taką agendę chce przedstawić pan przewodniczący Michel po tej zmianie, która będzie dobrą zmianą na funkcji przewodniczącego RE – powiedział Krzysztof Szczerski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak sprawy polityczne zeszły na dalszy plan, kiedy w sobotni wieczór para prezydencka spotkała się z Polonią. Agata Duda swoim wyglądem oczarowała wszystkich. Pierwsza dama zdecydowała się na bogato zdobioną suknię, w kolorze popielatym, a do tego wybrała różowe szpilki. Każdy patrzył z ogromnym zachwytem na żonę prezydenta. Trzeba przyznać, że Agata Duda zawsze świetnie prezentuje się u boku swojego męża, podczas wielu delegacji. Zawsze stawia na klasykę i elegancję. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Zrujnował jej ślub. Panna młoda ze wstydu zapadła się pod ziemię

Parę prezydencką czeka jeszcze jeden ważny punkt wizyty w Belgii. Andrzej i Agata Duda wezmą udział w obchodach 75. rocznicy wyzwolenia Flandrii przez 1. Dywizję Pancerną Generała Stanisława Maczka. Na uroczystości będzie również król Belgii, Filip I. 

Facebook/Andrzej Duda

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. Chciała pofarbować siwe odrosty. Kiedy pokazała się mężowi, wybuchnął płaczem
  4. Woźny zainstalował kamerę w niebywałym miejscu. Gdy zostawał sam, oglądał ohydne nagrania
  5. Ksiądz molestował upośledzone dziewczynki. Drastyczne zeznania pokrzywdzonych, tylko dla osób o mocnych nerwach

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News