Agata Duda ma powody do zazdrości? Jej mąż spotyka się z tajemniczą panią Basią

Agata Duda ma powody do zazdrości? Jej mąż spotyka się z tajemniczą panią Basią

Agata Duda ostatnio nie ma łatwego życia. Niedawno, po opublikowaniu przez Kancelarię Prezydenta listy aktywności pierwszej damy, posypały się dziesiątki krytycznych komentarzy. Teraz pojawiła się jeszcze informacja o tajemniczej pani Basi, która przebywa blisko jej męża.

Agata Duda będąca żoną Prezydenta RP jest oczywiście uważnie obserwowana zarówno przez zwolenników Prawa i Sprawiedliwości, jak i przeciwników, którzy tylko czekają na jej błąd. Jest także pod obserwacją mediów. Zwłaszcza ostatnio, kiedy najpierw opublikowany został raport dotyczący jej trzyletniej działalności, a zaraz potem pojawiły się plotki dotyczące jej rzekomych operacji plastycznych i ostatnich zmian wizerunkowych. Teraz pojawił się nowy, bardzo kontrowersyjny temat. Twitterowy profil ukazujący kulisy życia Pałacu Prezydenckiego opublikował zdjęcie tajemniczej Pani Basi, z którą często widywany jest jej mąż.

Agata Duda - życie prywatne i związek z Andrzejem Dudą

Rodowym nazwiskiem pierwszej damy jest Kornhauser. Córka Juliana Kornhausera, który jest poetą, autorem książek dla dzieci i krytykiem literackim oraz Alicji z domu Wojna - polonistki. Jej młodszy brat Jakub jest pracownikiem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz poetą. Wyszła za mąż za Andrzeja Dudę pod koniec 1994 r., mają razem 23-letnią córkę Kingę. - Poznaliśmy się w trzeciej klasie liceum, tuż przed wakacjami, na imprezie urodzinowej naszego wspólnego kolegi - wspomina pierwsze spotkanie z przyszłym mężem. - Pamiętam, że Andrzej odprowadził wtedy mnie i moją koleżankę do domu. Potem nastąpiły kolejne spotkania - wspólne wyjścia do kina i urządzane wtedy w Pałacu pod Baranami "tańce letnie". Oczywiście już bez koleżanki - dodaje.

Agata Duda ma powody do zazdrości?

Na twitterowym profilu "W Pałacu Prezydenckim" pojawił się niedawno wpis, który ożywił internautów. Dotyczył on tajemniczej pani Basi, która tam pracuje. Od razu skojarzona została z postacią Barbary Skrzypek, która była sekretarką Jarosława Kaczyńskiego, a z czasem okrzyknięta została pierwszą damą prezesa PiS. Z wpisu wynika, że pani Basia w Pałacu Prezydenckim prowadzi od ponad 5 lat bufet, a wszyscy pracownicy ją uwielbiają. Przedstawiona jest w samych superlatywach, nie tylko jako sprzedawca pysznych obiadów, ale również doskonały kompan do rozmowy oraz miła i uśmiechnięta osoba. Andrzej Duda w Pałacu Prezydenckim rezyduje od 3 lat i z pewnością nie raz miał okazję z panią Basią pokonwersować. Czy miła kobieta będzie miała szansę awansować niczym jej imienniczka z Prawa i Sprawiedliwości, która obecnie jest już szefem biura prezydialnego? I czy Agata Duda ma powody do zazdrości? Agata Duda ma rywalkę? Fot. Twitter/W Pałacu Prezydenckim ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Dramat Kaczyńskiego! Niedługo zostanie bez dachu nad głową
  2. Żona Mackiewicza zabiera głos po miesiącach. Wstrząsające słowa
  3. Co się dzieje? Kolejna ofiara nad polskim morzem, rodzina oskarża ratowników
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News