Wielkie święto w Pałacu Prezydenckim. Rodzina prezydenta Andrzeja Dudy ma powody do ogromnej radości

Wielkie święto w Pałacu Prezydenckim. Rodzina prezydenta Andrzeja Dudy ma powody do ogromnej radości Źródło: Pixabay.com

Agata Duda ma naprawdę spore powody do świętowania! W Pałacu Prezydenckim dziś będzie wielka, rodzinna feta. Życzenia płyną ze wszystkich stron Polski.

Agata Duda ma w ostatnim czasie wiele powodów do radości. Nie tak dawno jej córka uzyskała stopień magistra, czym nie omieszkał pochwalić się Andrzej Duda na swoim Instagramie. Teraz ma kolejną okazję do świętowania - w rodzinie prezydenckiej ostatnio dzieje się naprawdę dużo. 

Agata Duda będzie składała życzenia mężowi

Dokładnie 47 lat temu, 16 maja 1972 roku, na świat przyszedł aktualny prezydent Polski Andrzej Duda. Jubilat zapewne będzie świętował swoje urodziny razem z najbliższą rodziną. Życzenia dla prezydenta płyną z całej Polski.

- Dla Pana Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, dzisiejszego solenizanta i jubilata, 100 lat szczęścia, pomyślności i zdrowia - pisze na facebooku jedna z internautek. 

Nie zabrakło także życzeń od polityków, choć te w przypadku politycznych oponentów są raczej podlane sporą dawką ironii. 

- Wszystkiego najlepszego dla Pana prezydenta. Może to jest ten dzień kiedy faktycznie uzna, że jest prezydentem i zacznie szanować prawo. I konstytucję. [...] I zdrowia, bo zdrowie to podstawa - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską poseł Koalicji Obywatelskiej Sławomir Neumann. 

Co ciekawe, na oficjalnych profilach partii Prawo i Sprawiedliwość zabrakło postu z życzenia urodzinowymi dla prezydenta. 

Andrzej Duda świętuje. Życzenia spływają z całej Polski, ale i tak nic nie pobije sióstr Godlewskich

Rok temu życzenia urodzinowe dla Andrzeja Dudy złożyły nawet... siostry Godlewskie. Celebrytki przebrały się wtedy za Marylin Monroe, nawiązując tym do słynnego "Happy Birthday Mr. President", które amerykańska gwiazda odśpiewała w 1962 roku dla prezydenta Johna F. Kennedy'ego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Celebrytki śpiewane życzenia wrzuciły na Instagrama, a internauci od razu zareagowali na nagranie i zaczął się wysyp przeróbek, który bazował na wciąż popularnych memach z prezydentem. Dużą popularnością cieszyła się przeróbka filmu, na którym Andrzej Duda reagował na komentarze dotyczące jego kandydatury. Internauci przerobili nagranie tak, że prezydent wyglądał, jakby reagował na życzenia sióstr Godlewskich.

Obecnie nagranie z życzeniami zostało usunięte z Instagrama, ale w internecie nic nie ginie i nagrania można wciąż obejrzeć za pośrednictwem serwisu YouTube.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Słuch po niej zaginął. Media milczą o Oliwii Bieniuk
  4. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  5. Gwiazda TVP przeżyła dramat, padła na oczach widzów, to był tętniak. "Wierzę, że dziś wieczorem wyjdę na własnych nogach"
  6. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Źródło: facebook

Następny artykuł