Agata Duda znana jest z nienagannego stylu i braku wypowiedzi w mediach. Pierwsza dama bardzo rzadko zabiera głos, co jest powodem wielu spekulacji na jej temat. Czyżby to właśnie ona była powodem złych relacji pomiędzy prezydentem i prezesem PiS?

Andrzej Duda już niejednokrotnie nie zgadzał się z Jarosławem Kaczyńskim. Rząd również nie oszczędza prezydenta, blokując między innymi jego referendum konstytucyjne. Według wielu ten stan trwa już od wyborów, a powodem konfliktu pomiędzy politykami ma być sama Agata Duda, która tuż przed drugą turą wyborów prezydenckich miała zamienić z Kaczyńskim kilka słów.

Agata Duda jest odpowiedzialna za złe relacje Dudy i Kaczyńskiego?

Rozmowa żony prezydenta z prezesem PiS tuż przed drugą turą wyborów prezydenckich jest powodem złych relacji. Miała ona właśnie wtedy zaznaczyć Kaczyńskiemu, że to właśnie ona i ich córka stoi za Andrzejem Dudą.

– Wszyscy zastanawiają się, kto stoi za Andrzejem Dudą. Z całym szacunkiem Panie prezesie, ja się pana nie boję, jedno jest pewne: niezależnie od wyniku wyborów: za Andrzejem stoję ja i moja córka, nic tego nie zmieni – czytamy.

Sytuacja została przywołana w najnowszym odcinku Sieci Prawdy. Według wielu prezes PiS potraktował te słowa jako niepotrzebną i impertynencką zaczepkę. Bez wątpienia Agata Duda rozzłościła Kaczyńskiego swoją wypowiedzią. Później pierwsza dama już nie zabierała tak odważnie głosu, a kontakty prezydenta i prezesa bardzo się oziębiły.

Dlaczego Agata Duda milczy?

Pierwsza dama ma bardzo złe wspomnienia związane z dziennikarzami, jeszcze z czasów, gdy mieszkali w Krakowie. Do tego stopnia, że nadal nie darzy ich zaufaniem i jak ognia unika wszelkich wywiadów  w mediach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawna ukochana Kaczyńskiego wbiła mu nóż w plecy! Ujawnia niewygodne fakty
  2. Rząd PiS zmienia przepisy! Prawica jest wściekła
  3. Błaszczak do dymisji? Minister PiS uderza w Macierewicza!

Polka wygrywa w prestiżowym zestawieniu! Oto 25 kobiet, które zmieniły świat [ZDJĘCIA]


Znani Polacy, którzy przyznali się do współpracy z SB [ZDJĘCIA]

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.