Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki

Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki Źródło: fot.youtube.com/ Andrzej Duda

Agata Duda ma powody do obaw? Jak się okazuje, córka pary prezydenckiej znajduje się w wielkiej żałobie spowodowaniem odejściem swojej przyjaciółki ze studiów. Media zauważyły, że Kinga Duda wycofała się z życia publicznego i jest widywana w przygnębionym nastroju. Czy rodzice pomogą stanąć swojej najbliższej na nogi po tragicznych wydarzeniach?

Agata Duda zawsze starała się być dobrą matką dla swojej córki Kingi. Panie wielokrotnie widywane były razem, gdy towarzyszyły prezydentowi Polski w trakcie obowiązków zawodowych, jak też same przyznawały, że lubią spędzać ze sobą czas. Na córkę prezydenta spadła ostatnio wielka tragedia. Jedna z jej najlepszych przyjaciółek zmarła. Czy pierwsza dama okaże się otuchą dla swojej najbliższej w tych ciężkich dla dziewczyny dniach?

Agata Duda pomoże Kindze Dudzie zmierzyć się z tragedią?

Media, które od czasów początku prezydentury Andrzeja Dudy notorycznie przyglądały się córce prezydenta, były ostatnio zaniepokojone faktem, że studentka całkowicie zniknęła z życia publicznego i przestała pokazywać się w towarzystwie rodziców. Wydawać by się mogło, że Duda zajęta jest nauką w trakcie sesji egzaminacyjnej. Jak podkreślał dziadek - Jan Duda, jego wnuczka jest bardzo zaangażowana w swoje studia. - Kinga jest bardzo ambitna i pracowita. Cały czas zajęta nauką – przyznał ojciec Andrzeja Dudy. Jak się okazuje, obowiązki studenckie to niejedyne zmartwienie, jakie ma na głowie córka prezydenta. Studentka przeżywa właśnie żałobę z powodu utraty jednej z najbliższych przyjaciółek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Kinga Duda wyjdzie z żałoby?

O śmierci przyjaciółki córki prezydenta poinformowała uczelnia, na którą studentki uczęszczały - Uniwersytet Jagielloński. Jak czytamy w specjalnym komunikacie, Karina była wybitną uczennicą i zostanie zapamiętana przez środowisko akademickie jako osoba pracowita i sumienna. - Zapamiętamy ją jako wspaniałą przyjaciółkę i koleżankę, pełną humoru, zawsze skorą do pomocy i zaangażowaną w życie studenckie. Karina była ambitną i utalentowaną studentką, a o jej sukcesach wielokrotnie mieliśmy przyjemność pisać na stronie Wydziału. Interesowała się mediacją i arbitrażem - czytamy na stronie uczelni. Rodzice, będący zaniepokojeni stanem swojej córki chcieli, aby dziewczyna znalazła coś, co pozwoli jej zapomnieć o tragedii i rzeczywiście, dziewczynie udało się zakwalifikować do prestiżowego konkursu prawniczego Vis Moot w Wiedniu. Czy wyjazd do stolicy Austrii i wsparcie najbliższych pozwoli Dudzie pogodzić się z tragedią?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Nina Terentiew? Jest OBRZYDLIWIE bogata!
  2. Sławny polski aktor ma o 38 lat MŁODSZĄ żonę?! Znał ją, gdy miała 2 lata!
  3. Fani wpadli w furię, kiedy Brodka wyszła z budynku TVN. "POJ*BAŁO SIĘ!"
  4. Co na to Julia Wieniawa? Baron zdradza szczegóły z ich "randki"
  5. Edyta Górniak ma powody do zazdrości? Jej były szybko się pocieszył, nowa partnerka to BOGINI
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Pomponik  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News