Agata Duda pod ostrzałem! Nawet ksiądz jej nie odpuścił

Agata Duda pod ostrzałem! Nawet ksiądz jej nie odpuścił

Agata Duda znów znalazła się w centrum ostrej krytyki. Prezydent oraz pierwsza dama wybrali się bowiem do KFC, w którym musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami obywateli, dotyczącymi między innymi przestrzegania konstytucji. Poczynania polityka oraz jego żony skomentował właśnie stanowczo popularny w Polsce kapłan.

Wizyta pary prezydenckiej w krakowskiej restauracji znanego fast foodu wywołała wśród opinii publicznej ogromne kontrowersje. Głowa państwa nie spodziewała się bowiem prawdopodobnie, że spotkanie z obywatelami w tak naturalnych okolicznościach okaże się stosunkowo trudne.

Trudne chwile prezydenckiej pary

Kiedy jednak Duda nie sprostał nieoczekiwanemu wyzwaniu, w jego stronę z wielu stron posypały się słowa krytyki. Internauci nie oszczędzili także towarzyszącej mu tego dnia żony.

  Co ciekawe, w parę prezydencką uderzył właśnie stanowczo ksiądz Wojciech Lemański. Kapłan nie pozostawił na małżonkach suchej nitki.

Agata Duda w centrum krytyki

- Biedna ta nasza para prezydencka. Póki milczą, to jeszcze jako tako. Czasem tylko jakieś tam nocne kontakty męża z nomen omen - "ruchadełkiem". Czasem wygibasy małżonki przed sekretarzem KEP na lotnisku w Balicach - rozpoczął ironicznie duchowny. - On bardzo lubi występować i plecie czasem bardziej, to znów mniej do sensu. Ona zazwyczaj milczy i się uśmiecha. On ma zdanie na każdy temat, pod warunkiem, że nikt mu nie przerywa. Ona nie ma zdania w żadnej sprawie i słusznie. Oboje dobrze wiedzą, jaką wyznaczono im rolę - nic od nich nie zależy. On ma podpisywać, ona może mu w tym asystować. Wizyta w USA nie wyszła. Wybrali się więc do amerykańskiej enklawy na ziemi polskiej - do KFC. A tu, proszę bardzo, suweren ośmielił się zadać pytanie. I co? I strach w oczach, i konsternacja, i kompromitacja, i rejterada - napisał także kapłan, ostro wyśmiewając prezydencką parę. Agata Duda Fot. Facebook/Wojciech Michał Lemański Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to ojciec?! Kinga Duda wyszła z cienia, prezydentowi odebrało mowę
  2. Tajemnicze spotkanie Dudy na meczu. Rozmawiał ze swoim politycznym wrogiem
  3. Pilne spotkanie Morawieckiego z prezesem W NOCY! Premier ma dość
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News