Publicznie zrównała Agatę Dudę z ziemią! Żona polskiego polityka była bezlitosna

Publicznie zrównała Agatę Dudę z ziemią! Żona polskiego polityka była bezlitosna Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Agata Duda od początku kadencji swego męża wywołuje wśród Polaków niezwykle mieszane emocje. Temat zachowania pierwszej damy podjęła więc właśnie żona innego znanego polityka, która nie oszczędzała pierwszej damy. W jaki sposób je skomentowała?

Duda znalazła się na językach całego kraju, kiedy do sieci wyciekło nagranie, na którym żona prezydenta w zadziwiający sposób potraktowała australijską Polonię. Kiedy usłyszała okrzyki "Konstytucja", odwróciła się w stronę przeciwników Prawa i Sprawiedliwości, ironicznie klaszcząc.

Czy Agata Duda jest dobrą pierwszą damą?

Swoją opinię na temat Agaty Dudy wyraziła więc właśnie żona Władysława Frasyniuka. Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk zdecydowanie nie ma na temat pierwszej damy najlepszego zdania, a jej oskarżenia pod adresem prezydenckiej żony zaszokowały wielu Polaków. - W kampanii wyborczej widzieliśmy inteligentną, zdecydowaną, aktywną, wypowiadającą się kobietę, po czym skończyła się kampania i nagle - jak z prezesem Kaczyńskim - mamy zupełnie inną postać - powiedziała życiowa partnerka znanego opozycjonisty z czasów PRL.

Zaskakujące oskarżenia pod adresem Agaty Dudy

- I to jest moja osobista pretensja do pierwszej damy, bo to nie jest tylko i wyłącznie funkcja 'przystawki do męża'. Gdybym miała myśleć o pani Agacie Dudzie w sposób pozytywny, to pomyślałabym, że jest jej po prostu wstyd. I to by w jakikolwiek, minimalny sposób przynajmniej ją tłumaczyło. Natomiast jeżeli nie jest tak, że się wstydzi, to znaczy, że nas po prostu wszystkich okłamali. Ona też - stwierdziła także stanowczo Dobrzańska-Frasyniuk, sprawiając, że wielu obywateli czeka obecnie na szczerą odpowiedź pierwszej damy, której raczej nie usłyszymy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Miało być 300 plus, a będzie 400 minus! Rodzice będą płacić
  2. Państwo wstrzymuje wypłatę świadczeń. Tysiące Polaków bez grosza
  3. Jaki jest skończony?! Ujawniono szokującą aferę, trzęsienie w obozie PiS
  4. Śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej. Właśnie wydano szokujący, oficjalny komunikat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News