O tym nagraniu mówią dziś wszyscy. Co się dzieje z parą prezydencką?

O tym nagraniu mówią dziś wszyscy. Co się dzieje z parą prezydencką? Źródło: Fot. wikimedia commons

W ostatnim czasie media donosiły o rzekomym kryzysie, któremu stawić czoła musiał prezydent i jego żona, Agata Duda. Nic dziwnego, że wszyscy się nimi szczególnie interesują - zwłaszcza od momentu, w którym pojawiło się w sieci ciekawe nagranie.

W ostatnich dniach para prezydencka udała się z wizytą na Łotwę. Prezydent RP spotkał się tam z głowami 12 innych państw Europejskich przynależących do Grupy Arraiolos. Oprócz Polski, pojawili się reprezentanci państw państw takich jak Austria, Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Finlandia, Grecja, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Słowenia oraz Włochy. Spotkanie dotyczyć miało wspólnej refleksji i pochyleniu się nad bieżącymi sprawami oraz bezpieczeństwem w Europie. Szczyt rozpoczął się od powitania na dziedzińcu w Pałacu Rundāle. Parę Prezydencką, Agatę i Andrzeja Dudę oficjalnie powitał Prezydent Łotwy- Raimonds Vējonis wraz ze swoją małżonką.

Agata Duda i miłe gesty męża

Podczas wizyty para prezydencka nie kryła się z czułościami. Na filmie, który zamieściła kancelaria prezydenta można zobaczyć z jaką miłością odnosili się do siebie małżonkowie. Objęcia i trzymanie za rękę przypominają bardziej gesty towarzyszące świeżo upieczonym małżonkom, niż parze z wieloletnim stażem małżeńskim. Czyżby konflikt w małżeństwie Agaty i Andrzeja Dudy został zażegnany? A może był tylko medialną fikcją na potrzeby wzrostu zainteresowania parą małżeńską w sieci? Jedno jest pewne - przyjemnie ogląda się reprezentantów naszego kraju w stanie przypominającym młodzieńcze zauroczenie. Zachęcamy do zapoznania się z treścią filmu zamieszczonego na stronie kancelarii prezydenta.  1. ZUS bije na alarm! Nie wierzcie w te wiadomości, stracicie mnóstwo pieniędzy
  2. Ciężkie chwile po porodzie. Gwiazda TVN zmieszana z błotem
  3. Krzysztof Cugowski nie miał co liczyć na emeryturę. Minister PiS mu pomogła
Następny artykuł