Dziennikarka opluła Agatę Dudę! Pierwsza dama nigdy tego nie zapomni

Dziennikarka opluła Agatę Dudę! Pierwsza dama nigdy tego nie zapomni

Agata Duda jako pierwsza dama słynie przede wszystkim z nienagannych strojów i swojej bierności. Wielu osobom jej zachowanie bardzo się nie podoba, niektórzy z nich mówią o tym otwarcie i nie boją się jej krytykować. Tych słów Agata Duda nie zapomni przez długi czas.

Pierwsza dama regularnie towarzyszy swojemu mężowi podczas najważniejszych uroczystości oraz spotkań z przedstawicielami innych państw. Trzeba przy okazji przyznać, że swoim wizerunkiem bardzo dobrze reprezentuje nasz kraj. Agata Duda raczej w tej sprawie nie zalicza jakichś wpadek, co pomaga w budowaniu wizerunku Polski.

Niestety wiele osób zarzuca jej, że nie jest niczym więcej jak ładną ozdobą do swojego męża, która ma za zadanie ocieplać jego wizerunek. Weronika Książek w otwartym liście atakuje pierwszą damę, zarzucając jej bezczynność i bierność.

Agata Duda atakowana przez dziennikarkę

Dziennikarka w swoim liście wprost atakuje Agatę Dudę, mówiąc, że milczy, gdy na jej oczach łamane są prawa kobiet i nie tylko. Dodatkowo nie jest w stanie stanąć w obronie własnego męża, jedyne, co robi, to stoi i się patrzy zamiast reagować. - Jest Pani nieobecną pierwszą damą. Milczy Pani, kiedy łamane są prawa kobiet, kiedy centymetr po centymetrze odbiera się nam naszą wolność (...). Nie reaguje Pani, kiedy partia rządząca obraża Pani męża. Nie odezwała się Pani nawet, kiedy pod Waszymi oknami krzyczano: Dość wesela, wypier...ć do Izraela! (...) Niechże Pani stanie choćby w swojej własnej obronie! - pisze dziennikarka.

Pierwsza dama nic nie zrobiła, gdy obrażano ją i męża

Weronika Książek nawiązuje do zamieszania, które wybuchło przy okazji wprowadzenia ustawy o IPN. W tym czasie pod Pałacem Prezydenckim zostały zorganizowane dwie manifestacje. Uczestnikami pierwszej były właśnie tak nieprzychylnie wypowiadające się o parze prezydenckiej osoby. Byli to oczywiście członkowie środowisk narodowych. Skierowali przeciw prezydentowi Andrzejowi Dudzie i jego żonie wiele negatywnych transparentów oraz haseł często wulgarnych. - Nie odezwała się Pani nawet, kiedy pod Waszymi oknami stała grupa osiłków z transparentami (tych samych, którzy jeszcze kilka tygodni temu przybijali piątki z admiratorami Adolfa Hitlera od wafelków, którzy różnią się od reszty tylko tym, że mieli pecha, bo zostali przyłapani), krzycząc "Duda-Juda, zdejmij jarmułkę" i "Dość wesela, wypier...ć do Izraela!". Czy rozumie Pani, że właśnie kazano Pani spakować manatki. Czy myśli Pani, że ludzie skandujący pod Waszymi oknami mieliby skrupuły, by nie ograbić, nie wypędzić i nie skrzywdzić Pani najbliższych? A może już teraz w Krakowie szczelniej zasłaniacie okna? Niechże Pani stanie choćby w swojej własnej obronie! Bo właśnie budują Wam kolejny stos, a Wy znowu odwracacie oczy - dodaje Książek. Zarówno dziennikarka, jak i wiele innych osób oczekuje innego zachowania od pierwszej damy. Według nich Agata Duda powinna w tej sprawie pójść w ślady Marii Kaczyńskiej, która niejednokrotnie sprzeciwiała się zarówno mężowi, jak i partii PiS. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kolejny świadek ws. katastrofy smoleńskiej! To przewróci polską scenę polityczną
  2. Rydzyk upokorzył swoich fanatyków! „Widzicie, co mohery potrafią?”
  3. Polska! Hotel dla zwierząt uśmiercił psa, zakończenie jest szokujące
źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News