Agata Duda obnażona. Jej znajomi zdradzili mediom wszystkie tajemnice
Karol Zaborowski - 3 Sierpnia 2018

Agata Duda obnażona. Jej znajomi zdradzili mediom wszystkie tajemnice

Agata Duda ze względu na swoje rzadkie wypowiedzi jest bardzo często brana na tapet przez polskie media. Teraz przyjaciele pary prezydenckiej obnażyli pierwszą damę w wywiadzie dla portalu Newsweek.

Agata Duda widnieje w wielu artykułach, które można bez problemu znaleźć w internecie. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest to, że pierwsza dama jest bardzo skryta i praktycznie nie wypowiada się publicznie. To sprawia, że na jej temat narosła masa pytań i niepewności odnośnie jej podejścia do polityki męża oraz ich relacji. Teraz przyjaciele pary prezydenckiej, a jednocześnie współpracownicy Andrzeja Dudy, opowiedzieli w obszernym wywiadzie, jak wygląda prawda, obnażając pierwszą damę.

Agata Duda: prawda o pierwszej damie

Para prezydencka przechodziła ostatnio bardzo trudny okres. Ma to związek, z tym że Andrzej Duda podpisał kontrowersyjne ustawy przegłosowane przez PiS, które dotyczą reformy sądownictwa. Przez to zarówno na prezydenta, jak i jego małżonkę wylała się fala krytyki. Według rozmówców portalu Newsweek para prezydencka wpadła przez to w syndrom oblężonej twierdzy. - Oni mają syndrom oblężonej twierdzy. Uważają, że wszyscy ich atakują. Dlatego tak nerwowo zareagowali, kiedy w KFC kobieta zapytała Dudę, dlaczego łamie konstytucję - mówił rozmówca. Według nich Agata Duda nie udziela wywiadów, ze względu na uraz, jaki ma do dziennikarzy po publikacji tekstu w czasach, gdy jeszcze mieszkali w Krakowie. Po tym olbrzymim zawodzie zdecydowała się więcej nie udzielać medialnie. Widać to doskonale w momencie, gdy odwiedziła protestujących w Sejmie niepełnosprawnych. Pierwsza dama była oburzona obecnością kamer.
Jednocześnie współpracownicy prezydenta zaznaczają, że małżeństwo Dudów przez ciągłe ataki stało się jeszcze silniejsze i dementują wszelkie doniesienia, które sugerowały pogorszenie ich relacji. Dodatkowo zaprzeczają informacjom, które głosiły, że Agata Duda przeprowadzi się do Krakowa, jeżeli jej mąż wygra kolejne wybory. Według ich słów pierwsza dama coraz lepiej odnajduje się w swojej roli i chętnie towarzyszy mężowi podczas delegacji.

Jakiego wyznania jest Agata Duda?

To pytanie zadaje sobie wielu Polaków, z tego względu, że historia rodziny pierwszej damy jest naprawdę zawiła. Wszystko zaczęło się od jej babci katoliczki, która związała się z mężczyzną wyznania judaistycznego. Przez co w ich domu panowała pewnego rodzaju walka religijna. Ich syn i ojciec pierwszej damy wyrósł na agnostyka, jednak jego żona wpajała Agacie Dudzie i jej bratu wartości chrześcijańskie. W tej kwestii córka poszła w ślady matki, stając się osobą głęboko wierzącą, a syn podążył za ojcem, stając się agnostykiem.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Smutne informacje o Lechu Wałęsie. Śmierć jest już blisko

PRZECZYTAJ: B. minister ujawnił wstrząsający plan Kaczyńskiego. To się źle skończy

PRZECZYTAJ: Ujawniono kontrowersyjne tajemnice Dudy! Podatnicy są wściekli

PRZECZYTAJ: Gwiazda TVN bezczelnie chwaliła się adopcją psów! Psy niestety nadal przebywają w schronisku

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. wikipedia.orgPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. wikimedia.orgPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. wikipedia.org
Żona Wajdy12 sławnych Polaków, którzy walczyli w Powstaniu Warszawskim [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Alina JanowskaZnani, którzy zachorowali na Alzheimera [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: newsweek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News