Agata Duda unikała komentarzy. Właśnie opublikowano jej zdjęcie z noworodkiem!

Agata Duda unikała komentarzy. Właśnie opublikowano jej zdjęcie z noworodkiem! Źródło: Fot. YouTube

Agata Duda to pierwsza dama, której bardzo często zarzucany jest brak zaangażowania w sprawy społeczne. Czy rzeczywiście tak jest? Na oficjalnej stronie pałacu prezydenckiego publikowane są zdjęcia, które przedstawiają pierwszą damę w zupełnie innym, nieznanym dotąd świetle.

Agata Duda nie ma lekkiego życia. Przez to jaką funkcję zdecydował się pełnić jej mąż, ona sama wciąż jest na oczach tysięcy ludzi. Każdy jej krok jest śledzony, a następnie poddany krytyce. Wielu Polaków zarzuca jej, że w porównaniu do poprzednich pierwszych dam praktycznie nie angażuje się w żadne społeczne sprawy, co jest bardzo krzywdzące. Okazuje się bowiem, że żona Andrzeja Dudy ma mnóstwo obowiązków, które wykonuje z pełnym zaangażowaniem.

Agata Duda z wizytą na oddziale patologii noworodka i niemowląt

Na oficjalnym Twitterze Kancelarii Prezydenta zamieszczone zostały wyjątkowo rozczulające zdjęcia z udziałem pierwszej damy. Okazuje się, że 17 listopada jest światowym dniem wcześniaków. Agata Duda postanowiła nie być obojętna i w ramach obchodów odwiedziła Oddział Patologii Noworodka i Niemowląt Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Na zamieszczonych przez kancelarię zdjęciach widać jak Agata Duda pozuje z malutkimi noworodkami, a także nieco starszymi dziećmi, w tym z dziećmi z zespołem downa. W ostatnim czasie w Pałacu Prezydenckim odbyło się podobne spotkanie. Pierwsza dama była wówczas w roli gospodarza i witała swoich gości przybyłych z hospicjum dziecięcego. Mali pacjenci przygotowali dla Agaty Dudy laurki, po czym z zaciekawieniem zwiedzili Pałac w którym mieszka prezydent Andrzej Duda i jego rodzina.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko na pokaz, czyli oburzenie ze strony internautów

Pod postem zamieszczonym przez Kancelarię Prezydenta posypały się dziesiątki negatywnych komentarzy. Internauci zarzucali Agacie Dudzie chęć lansowania się, a także wytknęli, że sprzęt ratujący życie wcześniakom pochodzi od Jerzego Owsiaka, a nie od strony państwa. - Wcześniakom pomaga sprzęt otrzymany od WOŚP Jerzego Owsiaka. Cieszycie się? - spytała jedna z komentujących osób. - Rozumiem, że solidaryzuje się również z tymi dzieciakami po przeszczepach, dla których ceny leków skoczyły z 13 zł na kilkaset? - padło kolejne pytanie. - Gdyby ufundowała np. inkubator to rozumiem zachwyty. Ale że pałac na fioletowo i lansik wśród dzieci nazywać solidarnością? - zauważyła inna internautka. Agata Duda fot. twitter.com/prezydentpl/ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niesamowite. Katolicy przekonują, ze to szokujące wideo jest dowodem na istnienie Aniołów Stróżów
  2. Kim jest kamerzysta Kruszwila? Internauci twierdzą, że odkryli jego prawdziwą tożsamość godzinę temu
  3. Oliwia Bieniuk UKRYWA to przed nami wszystkimi! W sieci pojawił się szokujący dowód
  4. Juror słynnego, polskiego kulinarnego show szokuje i ujawnia: „Jestem ped***m, a nie gejem”
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł