Ujawniono niewygodne sekrety Agaty Dudy. Seksualne, rodzinne i polityczne!
Wiadomości Pikio - 15 Lipca 2018

Ujawniono niewygodne sekrety Agaty Dudy. Seksualne, rodzinne i polityczne!

Agata Duda pełni w swoim życiu wiele ról - jest nie tylko kobietą, córką i żoną, ale także Pierwszą Damą, katoliczką i osobą aktywnie zaangażowaną w politykę swojego kraju. Każda z tych ról przynosi jej swego rodzaju popularność, ale jednocześnie na światło dzienne wyciekło z ich powodu mnóstwo niewiarygodnych sekretów.

O przeszłości Agaty Kornhauser-Dudy wiemy dość sporo. Pochodzi z rodziny o poglądach lewicowych, która niezbyt pozytywnie podeszła do tego, że jej mąż wiąże się z partią Jarosława Kaczyńskiego. Z tego oraz wielu innych powodów nie utrzymuje bliskiego kontaktu z bratem Jakubem. Rodzeństwo rozmawia sporadycznie, a już na pewno nigdy o polityce. Prasa prawicowa niechętnie wspomina o ojcu Agaty, bardzo często przytacza się jednak wierszyki z dzieciństwa, których bohaterką była właśnie Agata Duda. - Co się dzieje, co za rumor. Każdy przedmiot traci humor. To Agatka kaszy nie je. Cały pokój z niej się śmieje. Nawet miś pluszowy, który zwykle zły jest i ponury - pisał o córce Julian Kornhauser w tomiku "Wiersze dla Agatki".

Agata Duda - sekrety Pierwszej Damy wychodzą na jaw. Jej spotkania z Andrzejem były utrudniane?

Agatę Kornhauser i Andrzeja Dudę dzieliło wiele rzeczy, podczas gdy tylko nieliczne ich łączyły. Chodzili do dwóch różnych liceów, które zresztą konkurowały ze sobą. Miłość do nauki połączyła ich dopiero na studiach - ona studiowała germanistykę, on prawo. Jednak, nawet gdy już byli w sobie zakochani, intymne spotkania były utrudnione. Para oczywiście nie mieszkała razem przez ślubem, więc Andrzej Duda musiał odwiedzać Agatę w jej domu. Przeszkadzał w tym jego silny lęk przed psami. Przyszła żona miała bowiem jamnika, który przerażał Andrzeja Dudę i kąsał go po kostkach. Inne sposoby na "randki" Andrzeja i Agaty to spotkania w kościele na każdym Triduum Paschalnym oraz tańce w Pałacu pod Baranami. Jedyne szaleństwo, na które się odważyli, to podróż autostopem przez Europę aż do Włoch!

Skandal związany z ciążą Agaty

Jak donoszą prawicowe media, córka Agaty i Andrzeja urodziła się równo dziewięć miesięcy po ślubie kościelnym pary. Jest to piękna historia, która z pewnością mogłaby świadczyć o ich chrześcijańskim podejściu do związku. Jednak w fabularyzowanej biografii Agaty Dudy możemy przeczytać coś innego. Dwa miesiące przed ślubem kościelnym 18 lutego 1996 roku, ukochani wzięli ślub cywilny. Z informacji, które posiada autorka biografii wynika, że już wtedy Agata była w ciąży. - Rodzice Andrzeja wreszcie doprosili się, żeby ich syn wziął ślub kościelny pod koniec lutego, w przerwie semestralnej, z matką swoich przyszłych dzieci - czytamy w biografii. Wszystko to wydaje się bardzo podejrzane. Prezydent często mówi o urodzinach córki równo 9 miesięcy po ślubie. Nie wiadomo jednak, który ślub ma na myśli. Dokładna data urodzin Kingi Dudy (córki pary prezydenckiej) jest nieznana.

Nietypowe zachowanie prezydenta Dudy

Najśmieszniejszą, nieczęsto wspominaną tajemnicą Andrzeja Dudy jest jego stosunek z psem Agaty. Wyszło na jaw, że gdy wychodzi z nim na spacer, trzyma w drugim ręku kiełbasę na sznurku, aby odwrócić uwagę psa! Robił to wszystko po to, aby zaimponować Agacie Kornhauser. Podczas kampanii jednak miłość prezydenta do ukochanej wyraźnie osłabła. - Relacja między prezydentem a żoną wygląda na dość chłodną. Inaczej z córką – tę obdarza spojrzeniem pełnym uczucia, podziwu. - tak o nagraniach z kampanii mówi Dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, specjalistka od kształtowania wizerunku i komunikacji. Jakiś czas temu jeden z działaczy PiS wyznał, że para prezydencka żyje coraz bardziej osobno. Odpoczywają osobno, żyją każdy we "własnym świecie". Coraz częściej w mediach mówi się o kryzysach w małżeństwie, jednak Agata Duda do tej pory trzyma się twardo boku męża.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cała Polska zaniemówiła. Znamy przyszłość Tuska!
  2. Tragedia. Nie żyje reprezentant Polski w piłce nożnej
  3. Kuchciński oszalał! Twierdzi, że w Bitwie pod Grunwaldem byli... Turcy
  4. Jeśli mocno kochasz swojego pieska, pewnie mu to robisz. Niestety, on bardzo cierpi
>dudasieuczy4Duda ciągle się uczy? Zabawne słowa prezydenta podbijają internet [MEMY]Czytaj dalej"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
dudasieuczy4Duda ciągle się uczy? Zabawne słowa prezydenta podbijają internet [MEMY]Czytaj dalej
>kfc_wstepPrezydent Duda zaatakowany w KFC. Internauci nie mogli się powstrzymać [MEMY]Czytaj dalej"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
kfc_wstepPrezydent Duda zaatakowany w KFC. Internauci nie mogli się powstrzymać [MEMY]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News