Wszystko na pokaz?! O Agacie Dudzie pisze dziś cała Polska
Anna Maria Guziewska - 3 Grudnia 2018

Wszystko na pokaz?! O Agacie Dudzie pisze dziś cała Polska

Agata Duda postanowiła się zaangażować w świąteczną akcję charytatywną. O jej wystąpieniu mówią dziś wszystkie media, zwracając uwagę również na jej wyróżniający się strój. Dziennikarze doceniają determinację pierwszej damy, jednak przypominają, że podczas strajku niepełnosprawnych kobieta, wymownie, milczała. Czy szczytny cel stał się jedynie próbą ocieplenia wizerunku?

Agata Duda angażuje się w akcje charytatywne oraz bierze udział w spotkaniach, mających umocnić jej wiarę. Żona prezydenta nie może się jednak zaangażować w sprawy społeczne, nierzadko milcząc w kluczowych historycznych momentach. Choć wszyscy mówią o jej dzisiejszym wystąpieniu, wielu pamięta, jak zareagowała na postulaty strajkujących niepełnosprawnych. Czy powinna zmienić strategię?

Co zrobiła Agata Duda podczas spotkania charytatywnego? Media są bezlitosne

"Choinki Jedynki" postanowiły zaprosić do współpracy pierwszą damę. Kobieta pojawiła się na miejscu i dała płomienne przemówienie. W nim zauważyła, że najważniejsza jest chęć pomagania i oddania się sprawie. - Z ogromną radością i przyjemnością już po raz czwarty biorę udział w akcji „Choinki Jedynki” (...). Naprawdę warto wspomóc podopiecznych tych dwóch fundacji: to są wspaniałe osoby, które oczekują, że będziemy je po prostu akceptować - powiedziała podczas spotkania z podopiecznymi i władzami fundacji. Dochody ze sprzedaży licytowanych przedmiotów, które wykonała Duda mają zostać przekazane na działania fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko" i fundacji "Pomóż mi". Te angażują się w pomoc osobom niepełnosprawnym. Okazuje się, że dotychczas los osób potrzebujących nie był tak istotny dla pierwszej damy. Czy coś się zmieniło? W pięknej kwiecistej sukni wystąpiła przed dziennikarzami, mówiąc o wartościach i wzywając do wspierania działań fundacji. Obecni zachwycali się jej klasą i nienagannym strojem. W mediach jednak rozległa się burza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Agata Duda i tajemnice jej wygląduTajemnice wyglądu Agaty Dudy wyszły na jaw. Wielu z was będzie w szokuCzytaj dalej
Podczas gdy niepełnosprawni strajkowali w Sejmie, Agata Duda była nieobecna. Podczas wzmożonych dyskusji w prasie i telewizji, nie chciała zabrać głosu. Mówiąc o potrzebie pomagania, żona prezydenta zapomniała jednak o prośbach rodziców dzieci niepełnosprawnych, które apelowały do niej z prośbą o zaangażowanie. Okazuje się, że pomimo szczodrego serca, pierwsza dama sprawę traktuje raczej pobieżnie. Nie wiadomo jak na nastroje polityczne wpłynie działalność Dudy. Internauci na bieżąco przypominają zmienne postawy żony polityka i zauważają, że ta - powinna bardziej zaangażować się w publiczny dialog. Inni, bez entuzjazmu podają o przyszłości reprezentacji Andrzeja Dudy, nie licząc na zmianę stosunku jego żony do pełnionych obowiązków.Agata Duda se.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Jedna z najbardziej znanych dziennikarek TVP rzuciła pracę! Widzowie nie dowierzają
  2. Donald Tusk świętuje! Katastrofalna decyzja Andrzeja Dudy
  3. Wygląd Andrzeja Dudy zszokował cały świat. Co się dzieje?!
  4. Znaki zodiaku, zdradzają, czy jesteś dobry w łóżku. Będziesz w szoku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
Andrzej Duda FixedAndrzej Duda został rozszyfrowany! Sekrety wyglądu prezydentaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News