Polska oszalała! O tym nagraniu mówią wszyscy. Nieznane oblicze Agaty Dudy

Polska oszalała! O tym nagraniu mówią wszyscy. Nieznane oblicze Agaty Dudy

Agata Duda zazwyczaj zachowuje się w niezwykle stonowany, spokojny sposób. Bardzo rzadko dochodzi do sytuacji, w których pierwsza dama postanawia w ogóle się wypowiedzieć. Tym razem pokazała jednak kompletnie nieznaną twarz. Nowe oblicze prezydenckiej żony uwieczniono na zaskakującym nagraniu - chyba żadne pierwsza dama w Polsce nie przeszła tak radykalnej metamorfozy w tak krótkim czasie. 

W ogrodach Pałacu Prezydenckiego zorganizowano specjalne spotkanie dla najmłodszych. Podczas pikniku "Bezpieczne wakacje z Parą Prezydencką" spotkali się z dziećmi, które mogły między innymi nauczyć udzielać pierwszej pomocy oraz przypomnieć sobie najważniejsze numery alarmowe. To właśnie tam doszło do nieoczekiwanego występu Agaty Dudy.

Agata Duda zaskoczyła internautów

Tym razem to nie znany z odważnych zachowań Andrzej Duda bawi się w czasie piosenki najlepiej. Show skradła bowiem Agata Duda, która - ku zaskoczeniu wszystkich - zamieniła się z milczącej damy w prawdziwego "imprezowego potwora." Pierwsza dama skakała i krzyczała najgłośniej ze wszystkich, a zebranych po prostu zamurowało. Co spowodowało tak radykalną zmianę u Agaty Dudy?!

Wyborców wryło w ziemię

Wyborcy byli zaskoczeni nową, absolutnie brawurową stroną pierwszej damy. Nic dziwnego, że tak gwałtowna metamorfoza zszokowała cały kraj. Nagranie błyskawicznie stało się absolutnym hitem sieci, podbijając internet, a wyborcy do tej pory nie mogą wyjść z podziwu. Co więcej, to nie pierwsze takie zachowanie. Ledwie kilka dni temu, sieć obiegło słynne już nagranie z KFC, kiedy to Agata Duda nie wytrzymała i wdała się w awanturę z atakującą jej męża kobietą. Wszystko wskazuje na to, że krok po kroku pierwsza dama wychodzi wreszcie w cienia. Spekuluje się, że już wkrótce zacznie udzielać się także na tematy polityczne. Ile jednak w tym prawdy? Nie wiadomo. Faktem jest natomiast, że Agata Duda w ciągu ledwie kilku dni zmieniła swój wizerunek nie do poznania. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec imperium Rydzyka? Chcą je zlikwidować
  2. KFC wyśmiał prezydenta Dudę! Wpis sieci robi furorę w internecie
  3. Dziewczyna Macierewicza przerywa milczenie. Ujawnia jego sekrety
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News