Szokujące zdjęcie Agaty Dudy z przeszłości. Kinga Duda się rozpłacze

Szokujące zdjęcie Agaty Dudy z przeszłości. Kinga Duda się rozpłacze

Agata Duda często zachwyca swoim wyglądem i stylem. Jak jednak wyglądała w przeszłości? Jakiś czas temu pojawiło się w Internecie jej zdjęcie z przeszłości. Jest ono naprawdę szokujące, tym bardziej, że zostało zestawione ze zdjęciem córki pary prezydenckiej. Kinga Duda musiała się głęboko wzruszyć.

Agata Duda i jej osobliwy wizerunek wciąż są komentowane przez media. Od początku urzędowania Andrzeja Dudy jego żona prawie go nie zmieniła. Krótko ścięte blond włosy i nieodmienna klasa w dobieraniu stroju wzbudzają podziw. Zupełnie inaczej prezentuje się córka pary prezydenckiej. Chociaż po mamie odziedziczyła blond włosy, nosi je długie, prezentując raczej młodzieńczą swobodę, niż powagę typową dla jej rodziców. Zdjęcie Agaty Dudy wzbudza w jej sympatykach niezwykłe emocje.

Pierwsza dama na fotografii sprzed lat. Czy Agata Duda przekazała urodę swojej córce?

Zdjęcie z młodości pierwszej damy zostało umieszczone w serwisie Twitter. Tam zestawiono je celowo ze współczesnym zdjęciem córki pary prezydenckiej. Komentujący wrzucone zdjęcie nie mają żadnych wątpliwości. Kinga Duda wygląda jak kopia swojej matki. Wszystko dlatego, że na starym zdjęciu Agata Duda ma, podobnie jak jej córka, długie, jasne włosy. Ten charakterystyczny element wyglądu Kingi sprawia, że podobieństwo, które dziś nie wydaje się tak znaczne, jest znacznie większe. Dla młodej "pierwszej córki" to zestawienie może być prawdziwym szokiem. Mało kto ogląda stare zdjęcia rodziców porównując je ze swoimi. Kto wie, być może Kinga Duda nie miała pojęcia, że jest aż tak podobna do swojej mamy. Pomimo niesamowitego podobieństwa do mamy, Kinga poszła w ślady ojca. Tak jak Andrzej Duda wybrała studia prawnicze. Wybrała uczelnię w Krakowie - Uniwersytet Jagielloński. Tam też postanowiła zamieszkać, aby dokończyć studia. Nie wiadomo jednak, czy zajmie się w przyszłości polityką.

Internauci potwierdzają

Pod zestawieniem pojawiły się komentarze internautów, którzy niemal całkowicie zgodnie potwierdzają - kobiety są prawie identyczne. Prócz tego internauci zwracają uwagę na urodę pań. Te słowa mogą doprowadzić nie tylko Kingę, ale także jej mamę do prawdziwych łez wzruszenia. - Pewnie Kinga jest córką pani Agaty - żartobliwie zwraca uwagę na podobieństwo jeden z internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Obydwie to piękne kobiety - podziwia urodę obu kobiet internautka. Trzeba przyznać, że faktycznie przy tym zestawieniu obie panie wyglądają niemal identycznie. I z całą pewnością wyglądają pięknie. Internautom podobało się takie zestawienie i pytali, czy podobnie porównają piękną Kingę... do wizerunku ojca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda w żałobie. "Wiadomość o śmierci"
  2. Kwaśniewski jest prześladowany. Były prezydent ujawnia szokujące fakty
  3. Duda załamany, Polska nie może uwierzyć. Pierwsza Dama się WYPROWADZA!
  4. Najdziwniejsze zwierzęta trzymane w domach! Będziesz w szoku [VIDEO]
  5. Makijaż powiększający oczy dla okularników? To banalnie proste!
Kinga Duda fot. twitter.com/agatadudanews
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News