Pogrzeb złamał serce Dudy. Agata była dla niego największym wsparciem
Wiadomości Pikio - 5 Lipca 2018

Pogrzeb złamał serce Dudy. Agata była dla niego największym wsparciem

Agata Duda była wielkim wsparciem dla męża podczas pogrzebu legendy sportu - Ireny Szewińskiej. Kondukt pogrzebowy, który odbył się w nocy z piątku na sobotę, przyciągnął wiele osobowościowi, nie tylko ze środowiska sportowego, ale też polityków i postaci znane z telewizji. Wśród nich był też prezydent Andrzej Duda, u którego boku stanęła pierwsza dama.

Irena Szewińska zmarła w wieku 72 lat. Sportsmenka była jedną z najważniejszych postaci polskiej lekkoatletyki. Zdobyła dla Polski 3 złota, 2 srebra i 2 brązy, w sumie 7 medali podczas Igrzysk Olimpijskich. Była także 10-krotną medalistką Mistrzostw Europy i wielokrotnie biła rekordy w biegach sprinterskich oraz skoków w dal. "Irena zmarła około godziny 23.30 w Warszawie, w szpitalu przy ulicy Szaserów. Od dłuższego czasu zmagała się z chorobą, ale ostatnio dobrze się czuła. Niedawno była przecież na Pikniku Olimpijskim" – poinformował jej mąż - Janusz Szewiński.

Jej śmierć jest wielką stratą dla środowiska sportowego

W przeciwieństwie do niesławnej obojętności Melani Trump w stosunku do spraw zawodowych swojego męża - prezydenta Stanów Zjednoczonym, Agata Duda dzielnie wspierała swojego męża podczas trudnych chwil. Skromnie ubrana w czarną garsonkę, godnie reprezentowała państwo w trudnych chwilach.

Agata Duda zyskuje w oczach internatów

Internauci chwalą wybór stroju Agaty Dudy, jak również jej zachowanie w danej sytuacji. "Tak się powinno ubierać na pogrzeby" - pisze jeden z komentatorów. Czy jest to nawiązanie do ostatniego, kontrowersyjnego hasła na płaszczu Melani Trump? Czy waszym zdaniem, nasza pierwsza dama się spisała w danej sytuacji?Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
    1. UWAŻAJCIE! CORAZ WIĘCEJ PSÓW W POLSCE JEST ZAGROŻONYCH
    2. Andrzej Duda stanie przed Trybunałem Stanu?! Zarzuty są miażdżące
    3. Kancelaria Sejmu przekroczyła granice absurdu. Wynajmą namiot za milion zł bez przetargu
    4. Wałęsa grozi Kaczyńskiemu! „Ty tchórzu”
<>trump_i_dorn12 znanych ludzi, którzy przeszli na inną religięCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
trump_i_dorn12 znanych ludzi, którzy przeszli na inną religięCzytaj dalej
<>Te zdjęcia Putina wywołają uśmiech na twojej twarzy!Te zdjęcia Putina wywołają uśmiech na twojej twarzy!Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Te zdjęcia Putina wywołają uśmiech na twojej twarzy!Te zdjęcia Putina wywołają uśmiech na twojej twarzy!Czytaj dalej