Prawda o małżeństwie Dudów ujawniona? Krok od rozwodu i skandalu

Prawda o małżeństwie Dudów ujawniona? Krok od rozwodu i skandalu

Agata Duda była wielokrotnie krytykowana za swoją postawę pierwszej damy. Opinia publiczna zarzuca jej przede wszystkim bierność w zabieraniu głosu na najważniejsze tematy społeczne, czy prawa kobiet. Okazuje się, że żonie prezydenta Dudy nie zawsze było po drodze z prezydenckimi obowiązkami. Para miała poważne problemy.

Agata Duda nie ma łatwego życia jako pierwsza dama. Prezydentowa pełni raczej rolę spokojnej obserwatorki, która stara się towarzyszyć mężowi w najważniejszych okazjach. Bierność prezydentowej może wynikać z faktu, że nigdy nie była ona zwolennikiem prezydentury męża. Z tego powodu w małżeństwie Dudów mogło dojść do tragedii.

Agata Duda chciała wziąć rozwód?

Kłopoty w małżeństwie prezydenta miały się zacząć w 2016 roku. Już wtedy media donosiły o tajemniczej umowie zawartej między małżonkami, według której Agata Duda zobowiązała się pozostać w Pałacu Prezydenckim do 2020 roku i ani dnia dłużej. Bez względu na to, czy Andrzej Duda zostanie wybrany na drugą kadencję, czy też nie. Podobno pierwsza dama ma również problem z niektórymi decyzjami męża i jest zdecydowanie bardziej liberalna w swoich poglądach. Mówi się, że Agata Duda odebrała start swojego małżonka w wyborach z ramienia Prawa i Sprawiedliwości jako podwójny policzek. W kulminacyjnym momencie kryzysu małżonkowie mieli nawet rozważać scenariusz rozwodu. Oczywiście Pałac Prezydencki dementował wszelkie tego typu doniesienia.

Agata Duda daje rady Melanii Trump?

Doniesienia zza oceanu podają, że podobne problemy dotyczą również amerykańskiej pary prezydenckiej. Podczas ich warszawskiej wizyty miało dojść do bardzo szczerej rozmowy między Agatą Dudą i Melanią Trump. Po początkowej kurtuazyjnej wymianie zdań, pierwsze damy miały zacząć dzielić się swoimi trudnymi przeżyciami z życia małżeńskiego. Podobno od samego startu wytworzyła się między nimi nić porozumienia. Agata Duda wykazała pełne wsparcie dla Melanii. Pierwsza dama dała też wtedy do zrozumienia co sądzi na temat licznych dwuznacznych sytuacji z życia prezydenta USA. Na pożegnanie prezydenckiej pary, Agata Duda zlekceważyła wyciągniętą dłoń Donalda Trumpa i podeszła prosto do Melanii.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Gdzie jest Ziobro?! Ksiądz zaatakował paralizatorem i będzie BEZKARNY
  2. Ujawniono TAJNY list Leszka Millera do Faktu! Znamy treść
  3. Ujawniono kulisy rozstania Gortata. Zagotuje się w mediach
Następny artykuł