Burza wokół wyglądu Agaty Dudy. Po zobaczeniu stroju pierwszej damy zgromadzeni otworzyli szerzej oczy

Burza wokół wyglądu Agaty Dudy. Po zobaczeniu stroju pierwszej damy zgromadzeni otworzyli szerzej oczy Źródło: Facebook/Kancelaria Prezydenta RP

Agata Duda znowu zaskoczyła swoją stylizacją. Gdy weszła, wszyscy zgromadzeni otworzyli szerzej oczy. Strój polskiej pierwszej damy kolejny raz zwrócił uwagę.

Agata Duda wywołała ogromną burzę wśród zgromadzonych. Wszyscy otworzyli szerzej oczy, gdy pojawiła się polska pierwsza dama. Nie jest to pierwszy raz, kiedy stylizacje żony Andrzeja Dudy wywołują takie emocje.

Agata Duda podjęła ryzyko

Agata Duda zwykle jest przez ekspertów od mody bardzo chwalona za swoje wybory. Zawsze prezentuje się bowiem nienagannie i stylowo. Tym razem jednak wiele osób zastanawiało się nad tym, czy nie przesadziła.

Jej ostatnia wizyta u boku Andrzeja Dudy w Belgii była szeroko komentowana również ze względu na kreację polskiej pierwszej damy. O szarej koronkowej sukience było bowiem naprawdę głośno wśród zgromadzonych osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak ona wygląda?!

Polska para prezydencka spotkała się z władzami belgijskiego rządu oraz z Polonią. Podczas tej wizyty wszystkie oczy były zwrócone w kierunku Agaty Dudy. Pierwsza dama zdecydowała się tym razem na długą, szarą, koronkową sukienkę, która błyszczała przy każdym ruchu. Dodatkowo dobrała do tego bardzo kontrowersyjne akcesoria, a mianowicie wyróżniające się różowe szpilki i kopertówkę - również w tym kolorze. Ostatnim elementem było ponczo, które Agata Duda zarzuciła sobie na ramiona w celu obrony przed chłodną belgijską pogodą.

Wiele osób odebrało takie połączenie kolorów za brak gustu. Zwykle eksperymenty modowe polskiej pierwszej damy się sprawdzają. Jednak w Belgii zaskoczyła wszystkich negatywnie. Gdy pojawiła się podczas spotkania, zgromadzeni otworzyli szerzej oczy. Niekoniecznie była to reakcja oznaczająca zachwyt. Kreacja ta z jednej strony była zbyt stonowana przez nudny odcień szarości, a z drugiej zbyt krzykliwa przez niedopasowane dodatki. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Żona Andrzeja Dudu w Belgii pozostawiła po sobie ambiwalentne wrażenie. Ostatnio zachwyciła wszystkich podczas przyjęcia u Donalda Trumpa, teraz niestety nie popisała się swoją stylizacją. Być może powinna jednak wrócić do bardziej klasycznych krojów i kolorów. Wiele osób sugeruje również zrezygnowanie z poncza, które w żaden sposób nie pasowało do całej reszty stylizacji.

Źródło: Facebook/Kancelaria Prezydenta RP

Najlepsze newsy dnia:

  1. W październiku WYŻSZA EMERYTURA! Znamy już kwoty podwyżek
  2. Instagram Anny Przybylskiej tętni życiem. Wydarzyło się na nim coś niezwykłego. Będziecie płakać
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: Instagram/Prezydent RP

Następny artykuł