Przez tyle lat Agata Duda milczała. Powód jest szokujący

Przez tyle lat Agata Duda milczała. Powód jest szokujący

Agata Duda nie jest Pierwszą Damą, która ciągle próbuje być na świeczniku. Przeciwnie. Żona prezydenta Andrzeja Dudy głównie milczy. Powód jej zachowania jest szokujący.

Co ciekawe, to Andrzej Duda przerywa milczenie. Zdecydował się ujawnić, dlaczego jego żona nie wypowiada się na tematy polityczne.

Wiemy, dlaczego Agata Duda milczy

– Niestety, atakują także moją żonę. Ubolewam nad tym. Zapewniam, że Agata jest osobą niezależną. To ona podjęła decyzję, by nie udzielać żadnych wywiadów. Realizuje obowiązki właściwe – jej zdaniem – dla Pierwszej Damy, wspiera akcje dobroczynne, pomaga ludziom, nie ukrywa tego przed mediami. Jest bardzo aktywna. Ci, którzy uważnie ją obserwują i uczciwie oceniają, doskonale to wiedzą – powiedział prezydent, tłumacząc kontrowersyjne zachowanie żony. – Nie ma w dodatku takiego obowiązku. To ja jestem politykiem, a nie ona. Ona jest Pierwszą Damą – dodaje prezydent. Przypominamy, że Andrzej i Agata Duda są szczęśliwym małżeństwem od 1994 roku. Wzięli wtedy ślub cywilny. Jednakże sami podkreślają, że to ślub kościelny bardziej się dla nich liczy.  Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie pod ołtarzem krakowskiego kościoła Wizytek 18. lutego 1995 roku. Para do dziś świeci przykładem dla innych małżeństw.ZOBACZ TAKŻE:
  1. O tym skandalu Beaty Tyszkiewicz nie wiedzieliście. Tak zaczęła się jej kariera
  2. Słuzby alarmują gąsienice parzą
  3. Wiemy ile Tomasz Komenda chce odszkodowania kosmiczna kwota
  4. Przerażająca tajemnica syna Zamachowskiej. Zmaga się z poważną chorobą
  5. Ten pies przeszedł gehennę. Odcięte uszy i poderżnięte gardło, nikt mu nie pomógł
Agata Duda   Agata Duda: Nieznane fakty z jej życia Twitter.com/@agatadudanews   Andrzej i Agata Duda Fot. TVN24   Następny artykuł