Podczas meczu nagle wszyscy spojrzeli na Agatę Dudę. Co ona wyprawiała?!
Wiadomości Pikio - 19 Czerwca 2018

Podczas meczu nagle wszyscy spojrzeli na Agatę Dudę. Co ona wyprawiała?!

Prezydent oraz jego małżonka, Agata Duda kibicowali dziś polskiej reprezentacji w jej pierwszym meczu piłkarskich Mistrzostw Świata. Wszyscy goście zebrani w specjalnej strefie kibica zwracali jednak uwagę przede wszystkim na pierwszą damę, której naprawdę trudno było ukryć emocje.

Polska drużyna narodowa została dziś pokonana przez reprezentację Senegalu. Ostatecznie kadra Adama Nawałki przegrała wynikiem 1:2 w swym pierwszym spotkaniu fazy grupowej.

Agata Duda zadziwiła kibiców

Andrzej Duda oraz jego żona oglądali mecz w strefie kibica zorganizowanej przy Pałacu Prezydenckim. Widać było, że naprawdę zaangażowali się emocjonalnie w sportowe zmagania polskiej kadry, co zostało uwiecznione na wyjątkowych zdjęciach. Pierwsza dama przyciągnęła uwagę zebranych swym niestandardowym zachowaniem. Do tej pory kojarzyła się ona obywatelom z bardzo spokojną, stateczną postawą, jednak dziś było całkowicie inaczej.

Nowe wcielenie pierwszej damy

Duda z wielkim zaangażowaniem dyskutowała z mężem o tym, co działo się na boisku. Na fotografiach, krążących w internecie, widzimy ją także w pozycji stojącej, gdyż prawdopodobnie nie mogła wytrzymać targających kibicami emocji. Prezydenckiemu reporterowi nie udało się co prawda uchwycić najlepszych momentów, ale jego fotografie przynajmniej częściowo oddają atmosferę w strefie kibica. Czy jesteście zaskoczeni zachowaniem pierwszej damy?Agata Duda fot. Jakub Szymczuk/KPRPChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piłkarski seks-skandal! Mąż Kaczyńskiej zbałamucił b. żonę gwiazdy polskiej reprezentacji
  2. Rodzina Agaty Dudy rozbita, religijna afera w tle
  3. Odlot rzeczniczki PiS. Kaczyński boi się tej afery jak ognia
ZAMIANA
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News