Ten jeden szczegół zdradza CAŁĄ prawdę o małżeństwie Agaty Dudy. Jesteśmy w szoku!
Anna Maria Guziewska - 12 Grudnia 2018

Ten jeden szczegół zdradza CAŁĄ prawdę o małżeństwie Agaty Dudy. Jesteśmy w szoku!

Agata Duda miała być załamana swoją obecną sytuacją, a media donosiły, że między nią a prezydentem nie dzieje się dobrze. Oficjalny kanał głowy państwa właśnie opublikował film z udziałem pary. Jeden szczegół zdradził wszystko.

Agata Duda ma konflikt z mężem? O tym mówiła cała Polska. Każde jej wystąpienie u boku Andrzeja Dudy było szeroko komentowane, a z pałacu napływały na bieżąco niepokojące informacje, świadczące o tym, że między dwojgiem pojawił się zauważalny dystans. Jedna z najokrutniejszych plotek mówiła o tym, że po kadencji prezydenta, będą chcieli się rozwieść. Teraz opublikowano video, a to, co zrobił prezydent jest naprawdę wzruszające.

Co zrobił prezydent dla swojej żony? Agata Duda powinna być szczęśliwa

Para postanowiła przypomnieć wyborcom o zbiórce pieniędzy dla Caritasu. Z tej okazji, opublikowano wzruszający film, który pokazuje, w jakiej kondycji jest małżeństwo dwojga. Andrzej Duda czule objął żonę w pasie i trzymał ją tak cały czas. Para wyglądała blisko i zdawało się, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. - Czekając na Święta, pamiętajmy o tych, którzy zawsze potrzebują naszej troski – o dzieciach i młodzieży, zwłaszcza z uboższych rodzin. Zachęcamy do udziału w Wigilijnym Dziele Pomocy Dzieciom - pojawiło się na nagraniu. Okazuje się, że kryzys między dwojgiem raczej jest nierealnym scenariuszem. Internauci natychmiast zwrócili uwagę, że ten jeden ciepły gest mówi wiele.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
kinga dudaŻycie prywatne Kingi Dudy obdarte z tajemnic. Córka prezydenta zmaga się z paskudnym nałogiemCzytaj dalej

Plotki a prawda

Podczas wystąpień wspólnych zdarzało im się żartować i dzielić uroczymi gestami. W wywiadach przyznają, że między nimi jest dobrze, chociaż przeszkadza im brak czasu. Podobno wieczory nie przypominają już romantycznych spotkań sprzed lat. Oboje muszą się przygotowywać do obowiązków. Agata czyta książki, Andrzej przegląda dokumenty. Oboje są bardzo wierzący i wierzą w to, że to skoro powiedzieli sobie sakramentalne tak, powinni wytrwać w postanowieniu. Dwa tygodnie temu Polskę obiegła wiadomość, że w Pałacu Prezydenckim nie dzieje się dobrze. Para prezydencka miała się przygotowywać do głośnego rozstania. Media spekulowały, że rozwód nastąpi po 2020 roku - po zakończeniu kadencji Andrzeja Dudy. Teraz para pokazała, że plotki są mocno przesadzone. Z pewnością świąteczny czas pozwoli dwojgu spędzić ze sobą więcej czasu wspólnie i bez obowiązków.Agata Duda yt/prezydent.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda dostanie zawału! Steczkowska nagle odwróciła się na koncercie, a całej Polsce ukazał się szokujący widok
  2. W PiS padną na zawał. Największy idol prawicy pokornie klęknął przed Kwaśniewską
  3. Ambasadorka USA wbija szpilę w PiS. Zaskakujące słowa o opozycji
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych par
  5. Znaki zodiaku podpowiadają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziesz w szoku
.Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej małżeństwa. Możecie się mocno zdziwić!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News