Jak Agata Duda wygląda bez makijażu? Odpowiedź może Was zaskoczyć

Jak Agata Duda wygląda bez makijażu? Odpowiedź może Was zaskoczyć Źródło: Instagram/prezydent_pl

Agata Duda musi dbać o swój wygląd jak żadna inna Polka. Mało kto tak naprawdę wie, jak pierwsza dama prezentuje się bez makijażu. Chociaż do swojego wyglądu przykłada wielką wagę, to zdarza jej się zaliczać bardzo bolesne wpadki.

Agata Duda od chwili, gdy jej mąż został prezydentem, jest chwalona za swój styl. Zazwyczaj jest doceniona za proste, ale niezwykle eleganckie kreacje, które doskonale podkreślają jej świetną figurę. Do tego można dodać krótkie, zawsze perfekcyjnie ułożone włosy. 

Wiele osób zastanawia się, czy bez pomocy sztabu stylistów, fryzjerów i innych specjalistów od urody, żona Andrzeja Dudy wygląda równie zjawiskowo. Spekulacje internautów nawarstwiają się nie bez powodu.

Agata Duda bez makijażu może zaskoczyć

Pierwsza Dama starannie przygotowuje się do każdego wyjścia. Rzadko kiedy można spotkać ją bez świetnie skrojonego stroju czy uczesanych włosów. Nic dziwnego, że każdy chciałby się dowiedzieć, jak wygląda pierwsza dama z tak staranie dopracowanym wizerunkiem w domu, gdy może być całkowicie naturalna.

Jak na razie wiedzą to prawdopodobnie tylko najbliżsi germanistki. Nikt nie pozwolił, by nieprzygotowana Agata Duda wyszła poza Pałac Prezydencki i jak do tej pory Polacy mogli podziwiać ją jedynie w pełnym make upie. Jednak jak się okazuje, nie zawsze był on dobry. Żona Andrzeja Dudy potrafiła zaliczyć poważne wpadki, które przeszły do niechlubnej historii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Błędy w makijażu Pierwszej Damy. Każda kobieta powinna ich unikać

Agata Duda lubi mocno podkreślać swoje niebieskie oczy dwoma kreskami: na dolnej i górnej powiece. Właśnie w takiej odsłonie można ją zobaczyć najczęściej. Według słów stylistki gwiazd, to nie najlepszy wybór makijażu dla Pierwszej Damy, która zdecydowała się na taki wybór kolorystyki m.in. podczas słynnego spotkania z harcerzami.

- Dolna kreska jest niestety zbyt mocna, przez co nos wydaje się zbyt ostry i długi. Zbyt ciemny kolor grubej kreski powoduje też oczy wydają się mniejsze, a rysy stają się wyostrzone - powiedziała.

Sugeruje też, że być może inspiracją była tutaj współczesna ikona stylu, księżna Kate, która także obrysowuje oczy grubymi kreskami w ciemnym kolorze. Przypadek żony księcia Williama jest jedna zupełnie inny, bowiem ma ona zdecydowanie inny typ urody oraz oprawę oczu, niż Agata Duda. W przypadku jasnookiej blondynki takie rozwiązanie jest bardzo niefortunne.

-  Agata Duda ma jasną oprawę oczu i bardzo ładne rysy twarzy, po co więc akcentować oczy tak mocnym makijażem? - dodaje stylistka.

Chociaż makijaż pierwszej damy jest szeroko komentowany w "branży" modowej, to pierwsza dama zdaje się być głucha na dobre porady. W zbyt mocnym i niepasującym do jej stylu makijażu pokazała się już podczas zaprzysiężenia rządu Beaty Szydło. Wydaje się, że od tego czasu po prostu powiela swoje błędy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News