Agata Duda zapomniała spojrzeć w lustro? Taki strój przystoi pierwszej damie?

Agata Duda zapomniała spojrzeć w lustro? Taki strój przystoi pierwszej damie? Źródło: YouTube - polsatnews.pl

Agata Duda często pojawia się podczas ważnych wydarzeń, czasami decyduje się nawet na obejmowanie niektórych z nich swoim patronatem. Podczas jednego z wystąpień kobieta pokazała się w kreacji, która wywołała głośną dyskusję.

Agata Duda regularnie występuje podczas różnych uroczystości. Jej obecność i liczne wypowiedzi są często tematem debat publicznych. Opinie na temat pierwszej damy są podzielone, a kobieta bardzo rzadko jest jednoznacznie krytykowana przez członków społeczeństwa. Ostatnie wystąpienie żony Andrzeja Dudy wywołało jednak spore kontrowersje. Polacy nie wypowiadają się pozytywnie na temat jej stylizacji. Posypały się mocne słowa.

Niektórzy twierdzą, że takie zachowanie nie przystoi osobie, która często reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej i odpowiada za to, jak odbierani są Polacy na całym świecie. Pojawiają się głosy, że kobieta powinna skonsultować z pewnymi osobami swoje plany na najbliższe przemowy, bo może dojść do kolejnego wysypu negatywnych opinii na temat jej postępowania.

Agata Duda krytykowana za swoje wystąpienie

Żona prezydenta Polski pojawiła się na konferencji poświęconej budowie ośrodka Budzik. Kobieta już jakiś czas temu zapowiadała, że obejmuje honorowy patronat nad sprawą, która jest bardzo blisko związana ze społeczeństwem. Dowiedzieliśmy się, że nowoczesna klinika będzie miejscem pracy naukowców zajmujących się badaniami nad wybudzeniem dorosłych pacjentów ze śpiączki.

Kobieta pojawiła się na konferencji w towarzystwie Zbigniewa Ziobry, który również wsparł projekt i pomógł uzyskać dofinansowanie z Funduszu Europejskiego. Okazało się, że Agata Duda chciałaby, aby Polska mogła być liderem badań nad ludzkim zdrowiem, więc postanowiła przyczynić się do stworzenia najnowocześniejszego miejsca badań w Europie.

Uwagę zgromadzonych skupiły jednak nie słowa polityka i pierwszej damy, ale kreacja kobiety, która wywołała wielkie kontrowersje. Duda pojawiła się na konferencji w pstrokatej garsonce w kratę, co nie przysporzyło jej popularności. Okazało się, że internauci nie zareagowali pozytywnie na widok najnowszego stroju kobiety.

Agata Duda spotkała się z głosami krytyki

Bardzo niewiele osób zdecydowało się pochwalić żonę prezydenta za jej kreację. Pojawiło się zaledwie kilka głosów chwalących nowoczesne podejście kobiety do mody, większość twierdziła, że żona głowy państwa powinna prezentować jednak większą klasę, bo nie pracuje jako modelka, a pełni bardzo ważną funkcję w naszym kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niektórzy zarzucali pierwszej damie, że jej garsonka przypomina ceratę ze stołu. Zabawne komentarze zyskiwały sporą popularność, jednak możemy być pewni, że Agacie Dudzie nie jest do śmiechu z powodu rozgłosu, który niechcący udało jej się zdobyć. Z pewnością nie jest to sława, o której pierwsza dama marzyła. 

(fot. YouTube - Super-Express)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Brutalny atak na Jana Pawła II. Po latach wychodzą na jaw wstrząsające fakty
  4. Wieniawa i Królikowski kłamali?! Wielkie poruszenie w sieci
  5. Urodziła dziecko. Nie żyje

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News