Agata Duda kontra Małgorzata Tusk. Dzisiejsze stylizacje żon polityków wywołały prawdziwą burzę

Agata Duda kontra Małgorzata Tusk. Dzisiejsze stylizacje żon polityków wywołały prawdziwą burzę Źródło: instagram.com/prezydent_pl

Agata Duda zachwyca wszystkich internautów nie tylko podczas oficjalnych wizyt w innych krajach. Nie da się ukryć, że Pierwsza Dama na co dzień zachowuje ponadczasowy styl. Na wyborach parlamentarnych pokazała klasę. Małgorzata Tusk również chciała zaprezentować się nienagannie. Obie stylizacje robią ogromne wrażenie.

Agata Duda jest niezaprzeczalnie jedną z najlepiej ubranych polskich działaczek politycznych. Często porównuje się ją do Jolanty Kwaśniewskiej, która jest już legendarną ikoną stylu. Prezydentowa miała okazję pokazać swój dobry gust na dzisiejszych wyborach do Europarlamentu. Swój głos oddała także Małgorzata Tusk.

Agata Duda kontra Małgorzata Tusk. Która wypadła lepiej?

Pierwsza Dama przyzwyczaiła już oko Polaków do zawsze dobrze dobranych garsonek, które łączą klasykę z nutką nowoczesności. Wszystkich zdziwiła dzisiejsza stylizacja Agaty Dudy, która wyglądała nieco inaczej. Z kolei Małgorzata Tusk pokazała się w dość bezpiecznym i zachowawczym outficie.

W jednej z krakowskich komisji wyborczych około południa zjawiła się para prezydencka. Od razu rzucili się w oczy, ponieważ prezydentowa postawiła na żywy, pozytywny kolor, kojarzący się od razu z kolorem flagi Unii Europejskiej. Nie wiadomo, czy był to celowy zabieg czy raczej zbieg okoliczności.

Agata Duda weszła na głosowanie ubrana w klasyczną małą czarną i kobaltową marynarkę. To miła odmiana od jej garsonek. Towarzyszył jej oczywiście mąż, Andrzej Duda, który założył marynarkę kolorystycznie zbliżoną do tej noszonej przez jej żonę. Do niej dobrał brązowe spodnie i białą koszulę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei Małgorzata Tusk z mężem, Donaldem Tuskiem, oddali głos w komisji w Sopocie. Były premier wybrał na tę okazję ciemnogranatową marynarkę, ciemne spodnie i błękitną koszulę. Nie zgrał się kolorystycznie z żoną, która ubrała się w jasnobrązowy płaszcz, czarne spodnie i czarne szpilki. Trzeba przyznać, że wyglądała skromnie i elegancko.

Trudno określić, która z pań wygrywa pojedynek, ponieważ każda ma inny styl i dobrze się w nim odnajduje. Agata Duda stawia na kolor i casualowy ubiór, a Małgorzata Tusk na sprawdzone połączenia, w których nie ma najmniejszych szans na wpadkę.

Fot. facebook.com/europeancouncilpresident/

Fot. instagram.com/prezydent_pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł